• fena halde dikkatimi çeken oyuncu.
    the ballad of buster scruggsda kötürüm eleman olarak gördüm, döktürüyordu. "yahu kimmiş bu?!" diye baktım, meğer harry potter'daki şişman çocukmuş. sonra the queen's gambitde gördüm, "ne oyunculuk ama, helal sana harry potter'daki şişman çocuk" dedim. the pale blue eyedaki oyunculuğunu görünce şapka çıkardım artık. karşısındaki cristian balein bile üzerine çıkmıştı benim gözümde.

belki ilginç bir tipi olduğu için, belki de seçici olduğu için oyunculukta yavaş yükseliyor. yalnız, bence bu adam oscar'a kadar yürür, aha şuraya yazıyorum.
  • ilk olarak coen biraderlerin the ballad of buster scruggs adlı western drama filminin üçüncü hikaye kısmında canlandırdığı kolsuz ve bacaksız gezgin tiyatrocu rolündeki olağanüstü oyunculuğu ile aklıma kazınmıştı. geçen hafta the pale blue eye adlı filmde edgar allan poe olarak izledim ve christian bale gibi bir oyuncuyu ikinci planda bırakışına tanık oldum.

ilerleyen zamanlarda adını daha sık duyacağımız, müthiş bir yetenek olduğunu düşündüğüm ingiliz karakter oyuncusu.
  • bu adam ramsay bolton rolünü oynamak için doğmuştu, yanlış adamı atadılar.
  • mükemmel bir performans. (bkz: the pale blue eye)
    ben ki c. bale'in olduğu filmlerde adamın performansına hayran kalmaktan filme odaklanamam.
    sanırım drama üzerine daha çok göreceğiz.
    tekrar bir filmine denk gelirsem anında izleyeceğim.
  • netflix ‘in yeni filmi the devil all the time da tıpkı the ballad of buster scruggs filmindeki gibi tirat yeteneğini konuşturmuş olan, harry potter ın gıcık kuzeni.*
  • yukarida biri oscara yürür demiş bu adam. aynen katılıyorum. son zamanlarda gördüğümüz ayni tornadan çıkmış aktörlerden çok farklı. sıradan olmayan bir tipi ve ses tonu var. kendisi sakin sakin bir seyler anlatirken izlemek keyif veriyor. ingiliz oyuncuları seviyorum. amerikalılar gibi steroid basılmış kötü oyuncular değiller. en son broadchurch izlediğimde oyuncular bu şekilde çok hoşuma gitmişti. oyuncuların biblo gibi değil de sıradan görünümlü olmaları hikayeyi daha gerçekçi kılıyor.
  • merlin dizisinin 3. sezon 11. bölümünde karşımıza büyü yapan genç bir eleman olarak çıkmıştır. harry potter imajının aksine inanılmaz kilo vermiş ve iki zıt karakterde oynayarak ne denli başarılı bir oyuncu olduğunu da kanıtlamaya başlamıştır.
  • harry potter filmlerinde dudley dursley karakterini oynayan 1989 doğumlu ingiliz aktör.

http://www.imdb.com/name/nm0577982/
  • the ballad of buster scruggs performansıyla hayranlık uyandırmıştır
    "...that these dead shall not have died in vain that this nation, under god, shall have a new birth of freedom and that government of the people, by the people, for the people, shall not perish from the earth"
    (bkz: gettysburg address)
    (bkz: abraham lincoln)
  • fatih portakal'a benzettiğim oyuncu
hesabın var mı? giriş yap