• olgun şimşek gibi, türk olup kızılderili ismine sahip olan biri.
  • bedri baykam'la iliskisi uzerine dusunmuslugum vardir. hangisi icin birsey diyecegimi sasirdim simdi. bedri'nin baykam'i olmamistir harika'nin ilgisini ceken herhalde, ne de feslegen saclari. ataturkculugu vardi bedri'nin, ve fakat harika ne yapsin bunu bu yasinda, nutuk mu ezberleyecek, vatandaslik bilgisi sinavi mi var? bedri'nin boyalari, palyaco endami mi harika'nin ruyalarina giren. ne konustular o gizemli iliskileri boyunca? nerelerde neler tartistilar, neden ayrildilar? bedri ve harika, kendi kutuplarinda iki penguen gibi digerlerinden farksiz, nelere sevindiler beraber?
  • haytim boyunca görüdügüm en güzel kadin diyebilirim. ki pek cok türk ya da dünya starini da görmüslügüm var ama hic biri beni harika avci kadar etkilemedi.

yillar yillar önce akmerkez'de sinemaya gitmistik ailece ama film baslamadan önce birseyler yiyorduk. birden tüm kafalarin sol tarafa dogru döndügünü gördük. evet herkes uzun sari saclari toplanmis, üstünde kirmizi bogazli bir kazak, altinda siyah tayt ve dizlerine kadar olan düz tabanli bir cizmeyle dolanan kadina bakiyordu. yüzünde azicik makyaj vardi ve yanimizdan gecip gitti. hayatimda ilk defa bir hemcinsim icin 'wow' o zaman demistim.

olay estetik ameliyatlari da degil. dünyada milyonlarca kadin esterik ameliyatlar geciyor ama asla hepsi güzel bir kadin olamiyor. her zaman eksik olan birsey var ve bunu o ameliyatlar asla tamamlayamiyor.

erkeklerde karizma vardir, kadinlarda da karizma denecek bir ''hava'' vardir. iste o hava yoksa, dünyanin en iyi doktoruna gitsen bile, seni asla güzel bir kadin yapamaz.

iste o 'hava'ydi harika avci'yi güzel ve harika kilan.

yillar sonra katildigi saba tümer'in programinin videolarini youtube'da görüdügümde ki harika avci beni pek üzmüstü. yillar gercekten de acimasiz olabiliyor. aldigi ilaclarin etkisinden, belki de alkolden dolayi garip tavirlar sergileyen bir harika avci vardi gördügüm. kilo da almisti ama derler ya, cami yıkılmış ama mihrap yerinde, aynen öyle kadindaki mihrap (havasi) ne olursa olmus olsun yerindeydi.

velhasil, gercekten de güzel bir kadindir...
  • hatırladığım kadarıyla ilk aşkım...

hatta annemle aramızda şöyle bir diyalog geçmiş :

-(harika avcı tv'de görünür ve sohbet gelişir) oğlum bana ilerde böyle bir gelin getir!

-(ben bir süre cevap vermemişim düşünmeye başlamışım)

-oğlum noldu neden sustun?

-anne böyle bir kadın benimle evlenmez ki!

evet sözlük 5 bilemedin 6 yaşındaymışım bu konuşmalar olurken ama o yaşlarda bile mantıklı,realist ve kendini bilen bir çocukmuşum kendimle gurur duydum evet.

buarada harika avcı'ya ilk aşkım dedim ama benim hem ilk hem de en büyük aşkım annem...
  • çıktığı dönemin en güzel ve en havalı kadını.

hülya avşar’ dan bin kat daha güzel olmasına rağmen bir türlü kabuğunu bile kıramamıştır. sanırım ya oyunu kurallarına göre oynamadı , ya çok duygusal davrandı ya da tembellik yaptı. bilemiyorum ama eğer ki güzelliğine hırs, çalışma ve zeka ekleseydi hülya avşar denilen yer mantarının yerine harika avcı gibi güzel ve alımlı bir kadını konuşuyor olurdu ülke.
  • polisiye film ve dizilerden aldığım eğitimle beraber intihar etti iddiasına şüpheyle yaklaşıyorum. sağ göğsünden ve kolundan yaralanmış deniyor haberde. bunun için silahı sol eliyle kullanmış olması lazım ancak kendisi solak değil. gerisini de rıza baba ve ekibi çözsün artık.
  • bangbross yok, brazzers yok. iett otobüslerine kağıt biletle biniyoruz. çocuğuz ya daha. esra ceyhan’la a’dan z’ye izlediğimiz karanlık dönem işte. harika avcı. milf kategorisinin parlayan yıldızı. şimdi biz büyüdük herif olduk o da kırışık birer nene.

kırışacağız dostlar. kırışacağız.
  • öcü gibi gösterilip mezarına kireç dökülen türkiye’nin ilk aids hastası mürteza elgin‘in cenazesine katılan birkaç insandan biri olmasından dolayı kendisine olan saygımın arttığı şahıs.
  • türkiye'nin "kim basinger"i...(ortalama)
  • bir zamanlar hulya avsar ile guzellik kavgasina tutusmus sarkici.. ee pardon oyuncu.. yok yok dansoz..... aman bisiy iste..

neyse efendim bu hanim kizimiz zamaninda populerlik ugruna (o donem kaseti cikacakti sanirim) ben hulya avsardan daha guzelim falan diye atmistir kendini medyanin onune o kadar estetik operasyondan sonra.. hulya avsar cevap vermistir, olay gereksiz yere uzamistir, turk halkina sikinti gelmistir.. en son yapilan manasiz anketlerin sonucunda hulya avsar iki boy farkla acik ara onde gelince (evet anket bile yapildi bu konuda) ben avrupa standardlarina gore guzelim diyerek isin icinden cikmistir kendisi.. avrupalilar ise bu konuda yorum yapmaktan kacinmislardir..
hesabın var mı? giriş yap