• piyasadaki en underrated dizi olabilir. the killing, broadchurch seven buna da bayılacaktır. oyunculuk, atmosfer enfes. sanırım bu yüzden 2. sezonunun çevirisi bile yok altyazı sitelerinde.
  • bbc'in 6.bölümlük 2014 yapımı polisiye/dram tv dizisi.

http://www.bbc.co.uk/programmes/b042r1dj
  • bodyguard'un aşırıya kaçan bazı hallerinden sonra yine bir ingiliz polisiyesi izlerken insan "mi acaba " diye düşündürüyor.
    lakin konusuyla ve gerilimli anları ile çiçek gibi bir dizi.
    birleşik krallık coğrafyasının güzelliklerinin bol bol gösteriliyor, sinematografik olarak zengin.
    oyuncular güzel, özellikle başrol ve yan roller gerçekten başarılı.
    biraz eleştirel, bol dram ile hikaye leziz olmuş.
    ilk sezonu bir çırpıda izletti.
    gözden uyku akarken bile dur sonrakini de izleyeyim dedirtti.
    50'şer dakikalık bölümlerle bir çırpıda izlenebilir.
  • kiymeti bilinmeyen bbc dizisi. wire'dan beri bu kadar gercekci oyunculuk izlemedim. su an ne izleyecegimi bilmeden bakiyorum ekrana. allahini seven ustume polisiye atsin
  • %99'a varan oranında çakması için (bkz: mare of easttown)
  • sağlam dizi.

türkiye'ye uyarlanacakmış. kanalı fox. nasıl olacak merak ediyorum. hiç bizim insana göre bir hikaye değil.
  • ingilizler polisiye dizilerinde işin uzmanı net. ancak uzun sezon olmaması sinir bozucu. line of duty sevenler izleyebilir.
  • ingiliz yapımı mini dizi. 2 sezon çekilmiş bir çırpıda bitiveriyor. henüz 3. sezonunun çekilip çekilmeyeceği bilgisine hiçbir yerden ulaşamadım. keşke devam etse.

izlemediyseniz, polisiye ve dram seviyorsanız tavsiye ederim. bonus olarak muhteşem britanya havası, daha ne olsun.
  • ikinci sezonda karakolda bir türk polis var. önce seviniyorsunuz türk karakter var diye. fakat sonra karakterin karakoldaki en salak ve itici polis olduğunu öğrenince tüm sevinciniz yerle bir oluyor.
  • her yerinden kalite akan, farkını "gerçekçiliğiyle" ortaya koyan bbc dizisi. dizi izlediğimi unutup kendimi diyalogların ve olayların içinde hissettim bir ara. bir çırpıda 2 sezonu da yedim yuttum.
hesabın var mı? giriş yap