• ben olsam direk alabildiğim kadar dolar alır, sonra atm atm gezip dolarları çekerdim. pek çok kişi geri alınır falan demiş, ama bunun olabileceğini sanmıyorum. bu bir ticaret ve ben kaçtan satacaklarını bilemem, akşam saatinde hayvan gibi marjlar uygulamayı bilmiyorlar mı, kur günün her saati değişmiyor mu, bazen çok azalıp bazen artmıyor mu? ben onu bilemem. ben dolar fiyatlarına bakıyordum, halkbank da bu fiyattan satıyor, demek ki trump erdoğan’ı aradı ve özür diledi, size ford’u ve gm’i gönderiyorum yeni fabrika kursunlar dedi, dolar düştü. ben ne bileyim.
    belki de halkbank’ın çok acil türk lirası ödemes geldi, hızlı şekilde az bir miktar dolarını ucuzdan satıp akşam saatinde nakit elde etti.

bunların hiç birini bilemem. banka doları kaçtan satacağını kendi belirliyor ve oraya yazdığı fiyata da ok diyorum, alıyorum. bitmiştir. öyle her “yanlışlıkla oldu, geri alalım”a inanmam ben, belki yanlışlık değildi, bence değildi.
  • sınavına hazırlandığım banka.

forex şirketlerine başvurdum spk mevzuatı değiştirdi, bunun sınavına başvurdum, uluslararası kriz çıkardı. kpss'ye girsem işgal ediliriz herhalde. şansımı sikeyim.
  • misyonu: fakirden alıp zengine vermek
  • yarın ya da en geç pazartesi sabah, bu kurdan dolar alanlara, internet ve mobil bankacılıkta döviz kurundaki hesaplama hatalarından kaynaklı oluşacak problemlerde çözümün nasıl sağlandığı ile alakalı, banka ile yaptığınız sözleşmede ki ilgili maddeyi içeren uzunca bir aydınlatma metni gönderecek ve para hala hesabınızdaysa tekrar tl'ye çevirecek, parayı çektiyseniz ya da havale ettiyseniz, "ya seve seve ya da sike sike bize o parayı getir" diyecek olan bankadır.
    hani o okumayıp her sayfasını imzaladığımız gılgamış destanı gibi olan sözleşmeler var ya, işte onlarda dünyayı uzaylılar bile istila etse seninle banka arasındaki ilişkinin nasıl olacağına dair maddeler var. o yüzden "hobareeey yarı fiyatına dolar aldım" diye boşuna sevinmeyin. hiçbir şeyden tutturamazlarsa sebepsiz zenginleşme davası açarlar, o parayı yine alırlar.
  • en büyük müşterisi reza zarrab, reklam yüzü şahan gökbakar olan banka.
  • halk bankası başlığını görünce aklıma direkt reza zerrab geliyor. bu nasıl bir kirlenmişliktir arkadaş
  • doları güncel kur 6.80'deyken 3.70'ten satarak halkın bankası olduğunu ispatlamış dost.
  • döviz tbt yapmış olabilir.
  • bir soğan soyuluyor, yaşarıyor gözler
    bir devlet soyuluyor, aldırmıyor öküzler
hesabın var mı? giriş yap