• şarkı mükemmeldir o ayrı da youtube daki akustik versiyonun altına yaran bi okuyucu yorumu eklenmiş şarkının, 5 days ago
    "kendilerni çok geliştirdiler....helal olsun!bu arada ülkücü olama rağmen mhp demiyorum ben...ne mhp ne chp nede başka birşey...bu ülkeyi hiçbiri kurtaramaz...atatürk bile gelse olmaz artık..önce milletin aklını başına toplayıp, okuması lazım"
    ne alakaysa.
  • grunge'la uzun havanın ölümcül bileşimi.nerdeea yaşşaarsaaaan yaşşaa babaaaaamm diye başlayan bölümde ağızı iyice yayıp bağıra bağıra eşlik etmek farzdır."jilet yok mu jilet"* diyesi gelir insanın müslüm babanın konserine gidesi gelir...
  • 10 sene sonra arkadaşlarla mutlaka dinleyip bu günleri anacağım, konserde kaanı ağlatan, dumana adını veren, bir siteye de adını vermiş olan ve bizi yıkan, yılbaşına girerken dinlenesi çok çok çok iyi şarkı.
  • bu şarkı tüyleri tiken tiken etmezse, başka da hiç bir şarkı etmez.
  • insanin dinledikce icini ciz ettiren,sozleriyle super uyumlu melodisiyle duman grubunu gonlumuze kazandirabilmis nadide bir parca.
  • dumanin yaptiği en güzel şey.
  • yeni yetme bir duman sempatizanı olarak* diğerlerinden farklı bir şarkı bu diyebilirim öyleki, tam bir bitiş ağıdı adeta. tek bir yürek olmamız için hazırlanmış, 'bitti gidiyoruz, gider ayak voltranı oluşturalım' şarkısı.
  • rock'un gucunu gosteren sarkilardan. eger bir gun turk rock'u isminde meselesi olan abilerin, ablalarin soyleyecek seyi olanlarin yureklerinden kopanlari dile getirdigi sarkilar kategorize edilecek kadar buyuk bir cokluga ulastigi gunleri gorecek olursak bu sarkiyi da oralarda gorecegiz, diger bir cok tangoze eseriyle birlikte.
  • bronxta son bir aydir herkes tarafindan bogazlari yitilircasina birlikte soylenen, "dost dedigin kalbini soymus" sozleri kalbe feci saplanan gusel otesi bir duman sarkisi
  • beni lise yıllarımın üniformalar üstteyken gitar çalınıp içilen parklarına götüren şarkı. (bkz: geçmiş zaman olur ki)
hesabın var mı? giriş yap