• galadriel'i hunharca sikecektir. bu son sezon mu olur yoksa önümüzdeki sezon mu bilmiyorum.

gelen mesajlar sonrası edit: random gülüşler bastı dm'yi de olanı söyledim ben sayın suserlar. bu kaplama diş morfydd'i çatır çutur götürecek halbrand. artık mekan güney topraklarında bi kulübe mi olur yoksa mordor'da savaştan önce bi ölmeden önce yapılması gerekenler başlığı açıp öyle mi sevişirler bilemiyorum. ben bu amazonu tanıyorsam morfydd yani nam-ı diğer galadriel'i çıplak göstermeden diziyi bitirmezler abi. zaten yarak gibi dizi diyalog yok senaryo yok ya cgi basacaklar ya da halbrand galadriel'e basacak:)
  • bence boromir'in büyük dedesi. herkes bir şeyler demiş ben de sallayayım belki tutar.
  • trajik örgü yaratmak için ilk başta galadriel in can yoldaşı ilerleyen zamanlarda da güney topraklarının kralı olarak sauron un hediye ettiği yüzüğü takarak witchking e dönüşecek ve galadriel ile karşı karşıya gelecektir. hatta elf fuckbody yapan milf in sevimsiz oğlunun elindeki kılıç bu arkadaşın olacak. ilk bölümdeki barda zenci elfe kralımız gelecek hepinizi sikecek atarı yapan ergenin bahsettiği yüce kral bu abimiz oluyor aynı zamanda.

kesin bilgi. at fava bekle.
  • 3. bölümde numenor’da elendil tarafından saraya götürülürken yandaki demirci ocağına olan bakışı bana da sanki annatar olacağının işareti gibi hissettiren kurgu karakter. galadriel ile birlikte orta dünya’ya geçtiklerinde, elrond vasıtasıyla celebrimbor ile bağlantıyı böyle kurabilir.

ama olmayabilir de. dizi çok saçma ilerliyor amk.
  • sauron'un ta kendisidir.

sauron'u zeus'a benzetiyorum. zeus da kılıktam kılığa girip istediğini sikerdi.

galadriel'le yakınlaşması da aslında sauron'un her ortamda kendini sevdiren, şeytan tüyü olan bi oç olmasından kaynaklı gibi geldi bana.

demirciye yanlamaya çalışması da sauron'un güç yüzüklerini döven usta bir demirci olmasına selam olabilir.

allem ediyosun kallem ediyosun yine dediğini yapıyosun be.

başka bi arkadaş da benzer bişi söylemiş, annatar'ım ben deseydi hikayede gizem kalmazdı. adamlar kitabı olan bir hikayeye bu şekilde esrar katmış.

yıldız gibi kayıp dünya'ya düşen abimiz için de aynı şeyi düşünüyorum. bence o herif de gandalf çıkacak. tamam gandalf henüz yeryüzüne indirilmedi ama hobbitlerle dostluğu bu şekilde başladı diye bağlayabilirler.
  • kendisi çok büyük ihtimal sauron'un shapeshifted hali. fakat bildiğim kadarıyla sauron bu formayken elf şeklinde hediyeler dağıtıyordu dizideyse insan olarak gösteriliyor. ya diziyi yapanlar senaryo bariz tahmin edilmesin diye böyle bir tercihte bulundular ya da sauronla alakası bile yok ama oymuş gibi izleyici baitliyorlar.
  • üstad kadir mısıroğlu'nun atasıdır.
  • metin akdülger tarafından canlandırılmaktadır.

halbrand
    akdülger
  • heykelini yapsak taşşaklara geldiğimizde türkiye'de hafriyat krizi çıkaracak 7 metre boyundaki babalar babası lord sauron'in orta dünyanın içinden geçmeden önce, soğukta pörsümüşte içe kaçmış bamya gibi vitaminsiz zargana zamanlarindaki haline verilen isimlerden birisidir.
  • rings of power dizisine ait sızıntıların yayıldığı reddit'te hakkında iddialar bulunan karakter.

--- spoiler ---
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    sızıntılara göre bizzat sauron kişisi. son bölümde gerçek kimliği ortaya çıkacakmış.
    bakalım beklemedeyiz, göreceğiz.
    *
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap