• bu kadar kanatla mangal mı yapacak bu gs
  • ıcardi'ye yanaşıp "sen mi dokundun lan a*cık niye bu müzik çalıyor?" derken ki gevrek gevrek gülmesiyle beni yarmış oyuncu.
  • sevinmedi gülmedi kameraya karşı elleriyle m yaptı, morocco'ya gönderme. acını anlıyor ve paylaşıyoruz kafası dumanlı çocuk
  • az önce bjkli bir arkadaşımla skills videosunu izlerken bu arkadaş;

"lan bildiğin taliscanın kısası bu." dedi.

çaktım çakmağımı hemencik alev aldı orospu çocuğu. emniyete gidiyorum şimdi teslim olmaya.
  • son moda da bu oldu aq.

adam çakıyor "kaleci hatası" diyorlar.

amcıklar kadıköy'de penaltı dışında gol izleyemiyorki piç kuruları. sizler de haklısınız.
  • ingilizlerin sevdiğim bir lafı vardır "if it ain't broken, don't fix it" çalışıyorsa kurcalama. sağ kanatta raşitsa hızıyla çalışkanlığıyla büyük fark yaratıyordu. zaniolo bile formayı alamamıştı. hangi düşük profilli yönetici onunla devam etmek yerine tete ve hakim alalım fikrini öne attı çok merak ediyorum.
  • anlaşmaya çalışıp sonuç alamadığı tek kulübün arap kulübü olmasından aklının ne kadar futbolda olduğu anlaşılabilecek oyuncu.

37 yaşındaki belçikalı mertens kimseye kanıtlayacak bir şeyi olmamasına karşın ciğerleri kopana kadar koştururken, bu hollanda'da doğup avrupalılıktan nasibini almamış afrikalı 30 yaşında dükkanı kapamış.

ziyech patates, tete kabak, galatasaray sağ kanadı hepten barış alper'in eline bakıyor artık. o da bek pozisyonundan zaman bulabilirse tabi.
  • herkes papağan gibi tekrar yapıyor o yüzden düzeltelim. birincisi, chelsea'de pek forma şansı bulamadı ve maaşı nispeten yüksek. hem kulüp hem de kendisi mutsuz. böyle büyük takımlarda iki tarafta mutsuz olunca sıkıntı oluyor, taraftar + yönetim + oyuncu birbirine tepkiler gösterebiliyor ve bütün taraflarda istediğini yapma gücü mevcut (oynamama, oynatmama vs..)

psg transferinin yatması burada herkesin söylediği gibi sakatlık değil. chelsea gerekli belgeleri doğru bir şekilde gönder(e)medi ve transfer süresi doldu. 3 kere yanlış belge gönderilmesi pek kaza gibi durmuyor o yüzden ziyech'e "nah gidersin" diye uyuzluk yapmış olabilirler. sonuçta yönetim ile arası nasıl bilemiyoruz.

al-nassr fc transferi ise çok ilginç. tam anlaşma sağlanıyor fakat sağlık kontrolünde "hacı senin dizinde sorun var, maaşını %40 indirelim kabul etmezsen güle güle" diyorlar. o da kabul etmiyor tabi. adama sakat diyorsun ama almak istiyorsun, bi de ilk verdiğin maaşı neredeyse yarıya düşürüyorsun. ilginç olan aynı günlerde sanki hazırda bekliyormuş gibi brozovic'i 3 sene için 100 milyon euro maaş ile aldılar. diz sakatlığını bahane etmiş olabilirler, zaten bi süre sonra antremandan dizinin resmini atıp "aynen kanka diz problemleri dimi?" demişti.

bjk, fb ve gs taraftarı için konuşuyorum; biliyorum, böyle adamlar rakip takımlara gelince sinirleniyorsunuz veya kıskanıyorsunuz, başarılı olmalarını istemiyorsunuz. "sakat", "yaşlı", "yatacak", "kesin ip var" sallayıp duruyorsunuz ama böyle adamlar ligin kalitesini arttırır, avrupa başarısı getirir ve en önemlisi ligin reklamını yapar. geçen sene icardi, mertens ve zaniolo gibi isimler olmasaydı ne gs ne fb bu seneki adamları getirebilirdi. italya'da bizim lig sürekli konuşuluyor, şimdi zaha, fred falan derken ingiltere'de de konuşulur. tadic geldi hollanda'da adımız geçer. bu adamlar gol asist yapınca ülkelerinde spor haberlerine konu olur. ilerde oyuncu almak isteyince adamlar için bizim takımlarımız bir tercih olur.

sosyal medya bizde çok popüler. 10 milyonluk hesaplar artık bizi haber yapıp etkileşim alıyorlar. zaten siyasi nedenlerden itibarımız yok olmuş durumda, bari buradan pozitif bir şeyler kapalım. ispat isteyen varsa bakın suudilere, adamlar milyar dolarlar harcıyorlar fakat ne olumlu bir tepki var ne de liglerine ilgi var. ilk imza zamanı iki haber sonrası unutup gidiliyor.
  • icardi iki tane saplıyor. maç bitiyor hakim ziyech tribünde amigo gibi üçlü çektirerek transferini duyuruyor. bi an kendimi real madrid fanı gibi hissettim aq.
  • bize böyle topçu lazım.
    saha içinde ciddi olmalı herkes.
    ne rakibe dalaşıyor, ne takım arkadaşlarına.
    salak salak jest,mimik yok.
    işini yapmanın ciddiyeti var.
    ve emin olun bu ciddiyet rakipte de can sıkıyor, avantajımız oluyor.
    balotelli'de vardı aynı ciddiyet.
    gol attığımda sevinmeme gerek yok, işimi yapıyorum derdi.
hesabın var mı? giriş yap