• hakan yılmaz'ı seversiniz sevmezsiniz.. fakat yaşadığı olay memlekette adalet, hak, hukuk kalmadığını bir daha göstermiştir maalesef.

düşün eşinle veya sevgilinle otel lobisine girerken üçüncü bir kişiyle şöyle bir diyalog geçiyor aranızda:

+sen beni tanıyor musun?
    -kusura bakmayın, tanıyamadım
    +sen beni nasıl tanımazsın. seni ve karını burada harcarım

dedikten sonra üç kişi, hakan yılmaz ve eşine otel lobisinde tekme tokat vurmaya başlıyor.
    bu sırada saldırganlar, elif yılmaz'ın kafasına da sert bir cisimle vuruyor.
    otel çalışanlarının araya girip dayağı durdurma çalışmaları sonuçsuz kalıyor.
    bir süre sonra otele gelen polis, üç kişiyi gözaltına alıyor.
    denizhan vural, koruması ve erdal gökçe, polis merkezine götürülüyor.
    hakan yılmaz ve eşi darp raporu alıyor.
    polis kamera kayıtlarını inceliyor ve adamları serbest bırakıyor.

ben böyle adaleti deee kolluk kuvvetini deee...

ağzımı doldura doldura orrrrrrooooossspuu çocukları diye bağırasım geliyor.
    haber linki
  • üzüldüğüm olay, umarım o piç kuruları bunun hesabını verirler diyeceğim -de bi bok olmayacak adım gibi biliyorum.
    delikanlı geçinip 1 kişiye 3 kişi dalmak, yanındaki kadına bile dayak atabilmek sadece bizim bu ülkedeki racon kesip, kurtlar vadisi izleyen tayfaya has özelliklerden bir kaç tanesi.
  • muhtemelen meşhur olmak isteyen bir mafya özentisinin gerçekleştirdiği olaydır. kanunları bizden iyi bilen bu zibidiler 15 dk ifade verip savcı tarafından tutuksuz yargılanmak için serbest bırakılacaklarını bilirler.
    şöyle cesur ve hakkaniyetli bir savcı ve yargıca denk gelseler de pişman olsalar diyeceğim ya, hem yasalar yetersiz hem de yargı darmaduman işte.
  • ben çıkıp sokakta adam dövsem muhtemelen beni de karakolda dayaktan gebertirler. nezarette kalır üstüne üstlük ne kadar ceza alırım orası da ayrı konu. ama demek ki döven başka türlü olunca iş değişiyor. mafya tipli adamlar demek ki sokak ortasında insan tartaklasa hiç ceza almadıkları gibi salıverilecekler. ne güzel bir memlekette yaşıyoruz. teksas gibi diyeceğim ama kovboy filmlerindeki eski teksas'da bile suç işleyenler içeri giriyordu.
  • klasik adalet sistemi,

adam döv ,ağzını burnunu kır ,
    yerlerde saçlarından sürükle ,

ifade ver ,adliye ye bile uğramadan arka kapıdan çık.

bu ülke böyle bir ülke ,kendinize dikkat edin !
  • dövmek istediğiniz birileri varsa rahatlıkla girişebilirsiniz arkadaşlar. nasılsa ifadenizi alıp salıveriyorlar.
  • --- spoiler ---

saldırganlar serbest bırakıldı

--- spoiler ---

yani tahmin ettiğiniz gibi oldu, aslında spoiler sayılmaz. haberi okuyan herkes mafya artıklarının serbest bırakılacağını anlamıştır zaten.
  • https://www.facebook.com/denizhan.vural

döven arkadaş da buymuş. hürriyet'in yalancısıyım.
  • muhtemelen adamların polislerde tanıdığı vardır. yoksa kimse kamera kayıtlarını inceleyip serbest bırakmaz öyle.
  • memlekete bak, harika ya, saldir, serbest kal ne guzel memleket... sonra turk devleti cok buyuktur. la turk devleti buyuk olsa her kendini guclu goren kafasina gore adam ezebilir mi?
hesabın var mı? giriş yap