• eğer adaletli bir milli takımdan bahsedilecekse, bu adam kesinlikle milli takıma çağrılmalı. hakan yapar'ın yapamadığı hiçbir şey yok.
  • tbl efsanesi, ülkemizin en underrated basketbol oyuncularından biri. an itibariyle petkimspor'dan ayrılıp denizli basket'e transfer olmuştur.
  • an itibari ile 8. şampiyonluğunu yaşayan mvp efsane oyuncusudur. yaşının 38 olması farketmiyor yine bu sene de mvp olmuştur.

ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim...

atatürk'ü bu sözünün kanlı canlı halidir.

spor hayatına kattığın herşey için teşekkürler iyi ki varsın hakan yapar....

gençlerin senden öğrenecek çok şeyi var...
  • şu an türkiye liglerindeki en formda türk 4 numara. onore etmek için bile milli takıma çağırılabilir.
  • biraz undersize dense bile acayip güçlü bir oyuncu. kendisiyle baş etmeye yakın oyuncu recai öztürk bile tam başarılı sayılmaz bence.
  • kasım ayından beri falan çok yakından izlediğim tbl'nin lebron james'i. çok rahatlıkla söyleyebilirim ki bir kaç cm daha uzun olsa avrupanın sayılı forvetlerinden olurmuş. kariyerinin hep buralarda geçmesini ben açıkçası pek anlamış değilim.

oyunu okuması, şutu, pota altı hakimiyeti, dış şutu var, ayakları çok hızlı değil ama kesinlikle yavaş değil. mesela 4 yıldır toplam 10 maç kaçırarak en fazla fenerbahçeyi izledim. pozisyon gözetmeksizin söylüyorum hakan yapar bu yıl fenerbahçe forması giyseydi melih, barış ve sinandan fazla süre alır katkı verirdi. keşke önümüzdeki sene bahçeşehir formasıyla süper ligde izleyebilseydik kendisini, olmadı canı sağolsun.
  • 27 ağustos 1984 doğumlu akhisar belediyespor formasını terleten basketbolcu.
  • 36 yaşında olmasına rağmen hala performansından en ufak eksiklik yaşamayan tbl'nin en iyi oyuncularından birisidir. bu sene petkim'de harika bir performans sergilemektedir. şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemektedirler.
  • an itibari ile tbl nin en iyi takımlarından biri olan denizlibaskete transfer olan tecrübeli oyuncu.
  • tbl'nin en iyi oyuncularından biri. 3 sezondur formasını giydiği akhisar belediye'den iddialı bir kadro kuran sakarya bşb basketbol transfer olmuş.
hesabın var mı? giriş yap