• şu an canlı yayında ekşi sözlük'e saydırıyor. kimsiniz ulan sıfatınız ne, korkaksınız vs..

keşke biraz cesaretli olup, şu 1 ayda getirilen zamlardan bahsedebilse. varsa yoksa goy goy. her şeyi her konuyu yorumlayabiliyor, çıksın mesela 800'den fazla ürüne ek ilave gümrük vergisi neden getirilmiş konuşsun, mesela medikal bir ürün olan kontak lensin yerli üretimi var da biz mi almadık? yerli üretim böyle mi korunuyor desin.

bunları konuşsan goy goy yapmasan halkın yanında olsan merak etme seni burada bir allahın kulu eleştirmez hakan ural. eleştireni de sustururlar.

edit: toplamda 4 ayrı kararname ile 5 bine yakın ürüne ilave vergi getirilmiş.
  • demirören kanal yönetiminden aldığı talimatla akp'nin "sosyal medyaya tc kimlik no ile girilsin" projesine destek vermek için saçmalayan yorumcu. saçmalıyor çünkü sosyal medyada özel hayata neden karışılıyor diye sitem ediyor. e paşam sen dedikodu programı yapıyorsun, tv'de yapınca meşru mu oluyor bu işler?

bu arada hakan ural kim?
  • kocaman adam utanmıyor oturmuş magazin yorumluyor.

insan utanir yahu.
  • an itibarıyla tv’deki yayını üzerinden “siz kimsiniz oğlum?!” diyerek bizlere kimlik soran zat.

ben voyager altin plak; güneş sistemi’nden çıkarak yıldızlar arası yolculuğa çıkan insan yapımı uzay aracındaki plak. insanlığa dair her şeyi üzerimde barındırıyorum.
  • az önce twitter'da sabah programında yaptığı kanal istanbul ve montrö boğazlar sözleşmesiyle ilgili konuşmayı dinledim, bir de kolunu masaya yaslamış uzman edalarıyla konuşuyor. biz bilmiyoruz sanki kendisinin tam bir kıt beyinli olduğunu ve her şeyi karşısındaki ekrandan ona okuttuklarını. o kıt aklıyla yaptığı yorumlara girmiyorum bile.

kendisi ile televizyondan neden nefret ettiğimi bir kere daha hatırladım. zehir saçıyorlar ekranlardan. iktidara yaltaklana yaltaklana zehir saçıyorlar.
  • sen kimsin amk ? kanaat önderi misin ?bilirkişi misin? uzman mısın? otorite misin nesin amk ? iktidar yancısı,saray soytarısı...
    sen uzman mısın?

edit: vatan millet sevgisinden
    ahlaktan dem vuran herif askerlikten yırtmak için sahte çürük raporu aldığı gerekçesiyle 1999'da 10 ay hapis cezasına çarptırılmış. 2 ay hapiste yatmış.
    sen konuşacak en son insansın. yüzün olsa oraya çıkıp vatan millet edebiyatı yapmazsın. bir de allah'tan, kitaptan bahsetmiş. çok merak ediyorum, inandığın o dinin kitabını bir kere eline aldın mı? bırak okumayı falan geçtim zaten, bir kere meraktan olsun, içinde ne varmış acaba diye şöyle üstün körü olsun göz gezdirdin mi? adım gibi eminim cevap hayır.
    eğitimden bahsetmiş. lan arkadaş bu toplumda neden ünlü olduğu anlaşılmayan kişilerden ne çektik yeter bee.
  • an itibariyle kanal d'de düzeni sorgulayan insanları elestiren insan. gönül gözün açık değilse kötü bir insan olurmuşsun, (düzeni eleştiren insanları kast ediyor) öyle buyurdu haşmetmeabları. corona sebebiyle insanların eleştiri/beklentilerine istinaden benzetme yaparak; "devlet babadan ev istiyorsun , araba vs istiyorsun ama hiç sormuyorsun babanın parası var mı? " diye soran "senin devletinin petrolün mü var? " diyerek aklımızı başımıza getiren insan. memleket sığ(ır)dan geçilmiyor yemin ederim. bu hapı alalım olsun bitsin, yoksa tahammül edilecek halleri kalmadı.
    dipnot: buraları okuyorsa bunu da okusun bi' zahmet.

ekleme: programın linkini bırakıyorum buraya
    "neler oluyor hayatta" kanal d, 6 nisan 2020/131. bölüm 4/6 10. dakikadan itibaren.
    dipnot: iş bu entri 6 nisanda girilip* 7 nisanda burada yayınlanmıştır. eee bu program 6 nisana ait diye gelmeyin pls.
  • https://twitter.com/…glu/status/1494613780541710337

çok komik adam ya. tweet'i atandan belli ne mal olduğu zaten de ortaokul mezunu, pavyon estetiğine sahip, 60 yaşında saçlarını simsiyah boyayan botokslu bir adamın yıllardır tv'de bu kadar yer kaplaması çok üzücü. para kazanmak için erkan tan'a dönüşmüş resmen. ceddin deden okutup osmanlı tokadı bak falan diyor. akşamları içkiden gözleri dönen adamların böyle akp yalakalığı yapmaları inanılmaz komik. ama adam her zaman bukelamundu zaten. günde milyon kere dudağını yalayan bir adamın akp yalamaması mümkün değil. yala aslanım.
  • gündeme düşünce kimmiş diye biyografisine baktım.

-şarkıcı selçuk ural’ın evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelmiş ve babası bunu 16 yaşına kadar reddetmiş.

-99’da askere gitmemek için sahte çürük raporu almış ve bundan dolayı hapis yatmış. sorarlarsa vatan, millet, sakarya der ahahjagaga
    kaynak
  • bu adamın direkt başlığına yazmak istedim ki giren okusun, ne olduğunu tekrar tekrar bilmeyenler de öğrensin.

askerlikten kaçmak için sahte çürük raporlu olduğunu biliyorduk da erdoğan seviciliğinin neden bu kadar -üst düzey- olduğunu bilmiyorduk. taa ki babacığı açıklama yapana kadar.

'oğlumu uyarmama rağmen askerlik için sahte rapor aldı. sonra hapis cezası çıkınca recep tayyip erdoğan'ın yanına gittim.'

çürük raporun kadar konuş.
    gerçekten hem cahil olmak, hem iki yüzlü olmak, hem güçlüyü bol bol yalamak, her konuda bilmeden bilir kişi gibi bol bol ekranlardan atabilmek... neyse.
hesabın var mı? giriş yap