• (bkz: hain revivo)
  • gs’ye transferi sonrası hain revivo olarak hafızalara kazınmıştır.
  • gs’ye transfer oldugunda, fenerıum kampanya yapmıştı, “revivo formasını getir yerine istediğin formayı al” diyerek.
  • youtube'da ordan oraya zıplarken hiç unutamadığım https://www.youtube.com/watch?v=2hpylvxldjm maçının tekrarını izleyince yeniden kendisini hatırladım. adam galatasaray'a karşı bir maçta 3 asist 1 gol ile oynamış. alex de souza'nın fragmanı gibi adammış. gerek pasları gerek frikikleri ve son vuruşları ile tam bir 10 numara.
  • 'türk gazetelerindeki tek doğru şey tarihtir' sözünü söyleyen eski futbolcu.
  • bir dönem türkiye süper liginde futbol oynamış israilli futbolcu.
    fenerbahçe'den sonra galatasaray'a transfer olunca fenerliler tarafından "hain revivo" lakabının takıldığı isim.
  • yıllarca fenerbahçe'de oynayıp taraftarla bağ kurduktan sonra para için galatasaray'ı tercih edip bizi üzmüştür.gittin de ne oldu, ilk maç üç gol atıp tüm sezon yattın ve revivo.

ayrıca "türk gazetelerinde doğru olan tek şey tarihtir." diye unutulmaz bir sözü vardır.
  • fenerbahçe'nin 2000-2001 sezonundaki şampiyonluğunda büyük rol oynamış futbolcu. fenerbahçe formasıyla birbirinden güzel goller atmış olan revivo'nun 2000-2001 sezonunun bitimine bir hafta kala kadıköy'de bursaspor'a attığı gol, tüm zamanlarda fenerbahçe adına atılmış en güzel gollerden biridir diye düşünüyorum.

link
  • öldü sandım lan yoksa niye sol tarafta ismi olsun
  • türkiye cumhuriyeti devletinin sınırları içerisinde bulunmuş olan en büyük futbolcudur.
hesabın var mı? giriş yap