• bir an altan erkekli'yi göremeyince eyvah dedim ama neyse ki oyuncu kadrosunda ismi var. cidden üzülürdüm sinema tarihine geçecek bu yapımda olmasaydı.
  • koskoca hababam sınıfı'nı çılgın dershaneye çevirmişler sonunda. tebrik ederim paragöz, hazıra konmacı, fikir yoksunu insanlar.
  • hababam sınıfı gibi türk sinemasının klasikleri arasına girmiş bir filmin, adıyla çekilen film.

eserin yazarı büyük yazar rıfat ılgaz, serinin ilk filmi çekildiği zaman senaryonun, kitaba ve hikaye sadık kalmadığı için mahkemeye vermiş. eğer günümüzde çekilen şu hababam sınıfı adı altındaki filmleri görseydi yaşıyor olsa bile kahrından ölürdü sanırım.
  • abicim aklımdaki soru şu: "hababam sınıfı" isminin kullanım hakkı kimin elinde ve bu kullanım hakkını elinde bulunduran her kimse, hangi şirketse neden böyle rezilliklere izin vererek hababam sınıfı'nın adını lekelemeye devam ediyor? bu filmin hababam sınıfıyla ne alakası var amk ?
  • mehmet ali erbil 2. çekilen seride okul sahibini canlandırıyordu. sanırım farklı rolde oynuyor burada. işin iyice cılkının çıktığının göstergesi. şafak sezer, memet ali alaboralı hababam sınıfı bile fiyaskoyken şu anda bu şekilde devam etmesine müsaade edilmemeliydi.
  • fragmanı açmadan müdürün altan erkekli olduğunu tahmin ettim. yahu ne borcu varmış adamın ki böyle kalitesiz filmlerde oynamayı kendine yedirebiliyor.
  • beklentiyi düşük tutmayı daha fragmanında öğretebilen ender filmlerden biridir.
    umarım yanılırım ama bu filme parasıyla bile gülecek adam bulamazlar.
  • artık ne diyebilirim ki, ölümsüz eseri öldürdüler.
  • kötü film değil bok gibi bir film. film çekmek için hababam ismini kullanıp seyirci kasmak para kazanmak adına yapılmış iki dakikadan fazla izlenilmesi dayanılmaz boş beleş bir film
  • bu filmin nesini beğnemediniz ya sıfır beklentiyle izledim sürekli kahkaha attım. biraz relax olun. hababam sınıfı öğrenci kafasıyla boşvermişim dünyayı kafasıyla izlerseniz seversiniz. yok ben eski hababam sınıfı filmleri gibi olsun isterim derseniz öyle bir dünya mı kaldı ki şimdi onu çekebilsinler.
hesabın var mı? giriş yap