• karşısındaki kişiyi hep alaya alır bir hali var. sanki kankalarıyla komedi programı sunuyor.

konuk skype ile bağlanmış, ekranını paylaşarak grafiklerle meramını anlatmaya çalışıyor, bu "hocam bi yüzünü görelim" deyip kesiyor.
  • leman grubu'nda yeni harman 'ı kaldırıyordu bir zamanlar; şimdi ali koç ile kadeh kaldırıyor. yeni harman'ı yönetirken holdinglere, hükümete gürleyen, ayar veren, belgesel yapmaya gelince koç allianz afişi önünde koç'larla gülümseyen*
  • bu adamla barış yarkadaş ın zekası konusunda çok ciddi şüphelerim var. her ikisi de ya bildiğin salak, ya da ilgi çekmek için salağa yatıyorlar. açıkçası numara olarak embesili oynuyorlar ise; yapmayın, bayıyorsunuz.
  • akp'li mehmet metiner'i canlı yayında rezil rüsva etmiştir.

mm: sen baas rejiminin temsilcisi misin?

gh: efendim ben amerikanın uşağı olacağıma müslüman baasın yanında olurum.
  • kendisine en ağır küfürleri ediyorum.

profesör halk sağlığı uzmanı grafiklerle, görsellerle konuşmasını destekliyor bu ise sürekli bize bir grafik göstermeyin yüzünüzü gösterin demekte.

adamın yüzünü ne yapacağız 70 küsür yaşında biri işte. bırak adam anlatsın, yüzünü görsek ne götünü görsek ne saygıdeğer profun.

afamın sözünü kesmesi çirkin, keserkenki tavrı çirkin, adama yaklaşımı çirkin.

kabaca çirkin biri.
  • chp'ye yakın bir isim olmasına rağmen muharrem ince karşısında eğilip bükülmeyen, yalakalık yapmayan, çanak soru sormayan düzgün gazeteci.
  • kendi yükselişi için her görüşü ve kişiyi kullanabilecek potansiyele sahip kifayetsiz muhterislerden biri...ekranda görünebilmek uğruna ne şiş yansın ne kebap tarzında geziniyor ortalıkta..ulusalcılığın "yeni harmanı'...
  • herhangi bir siyasi görüşü olduğunu düşünmediğim kişi. şansa sol tarafta iş bulmuş, oradan yürümüş. yoksa kendisinden harika bir kebap salonu sahibi olur. kebapçıya gelenleri karşılar, hoşgeldiniz çeker, kaç kişiyiz diye sorup oturacakları masayı gösterir, ne arzulardınız efendim falan diye geniş bir gülümsemeyle sorar, sonra yeni gelenleri karşılarken diğer garsonlara "oğlum masa 5'e bak" falan diye söylenir. ne bileyim. ara sıra kasaya geçip ödemeleri de alır, kolonya ikram eder, varsa karanfil falan da ikram edebilir, bahşiş yoksa çakal bir gülümsemeyle yine bekleriz efendim, ayağınıza sağlık efendim, inşallah efendim vs. der.

siyaset kazanını kaynatıcaz ne demektir aman allahım.
  • şu an halk tv'de çok değerli hekim ahmet saltık'ın lafını bölüp duruyor.
    gurkan bi sus birader!
  • nagehan alçı'nın yanında oturması yüzünden sosyal medya cahilleri tarafından yandaş gibi lanse edilen gerçek bir gazeteci.
hesabın var mı? giriş yap