• gün itibariyle wunna albümünü salan gelmiş geçmiş en iyi rapçi.

türkiyedeki en büyük hayranı olarak söylüyorum bu adam gün gelecek zirveye ulaşacak herkes biat edecek.

gunna > eminem, tupac, kendrick, nas, felak, sübhaneke.
  • cok ciddi suclamalar ile tutuklanmis rapci. daha ayrintilar belli degil ama lifetime prison filan konusuluyor. atlanta'da kartlar yeniden dagiliyor.
  • tek flowlu sıkıcı rapçi.
  • young thug’in evlatlarindan biri olan rapci bir digeri icin (bkz: lil baby) gerci bu aralar ikisinide sevmeye basladim bana eksi entryleri yedirecekler..*
  • (bkz: feat. gunna)

piyasadaki herkesin şarkısına misafir olan adam. dinletiyor neyse ki.
  • yağ gibi akan.
    piyasanın babası. diğerleri gibi sesi olmadığı halde nağme yapmaya uğraşmaz, üst notalara çıkmaya çalışıp kafa sikmez, flowlarda da vıdı vıdı konuşup beati yiyip kafa şişirmez.
  • bilmiyorum farkinda misiniz ama bu adamin degeri gun gectikce artiyor kesinlikle piyasadaki cogu insandan daha iyi rap yapiyor serbest birakilmis herkes snitchledigini soylese bile inanmiyorum ayrica avukati snitchlemedigini kendi suclarini kabul ettigini soylemis kesinlikle zirveye oturacak bu adam cok tehlikeli
  • yeni albumunde batirmis. ama olsun feature'lari cok guzel. bir ara her albumde var diye meme olmustu. slatt.
  • ds4ever albümünü beğenmediğim rapçidir. isim gunna olunca beklenti de büyük oluyor fakat bu beklenti yarıda kaldı.
  • fukumean ile tüm rat muhabbetini silip süpüren georgia'lı rapper. a gift & a curse bangerlara pek sahip değil gibi. topladığı ilgiden dolayı hemen akabinde ortalığı yakacak "asıl" singleları piyasaya salacağını düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap