• amerikolarda mahsur kalmış, ülkesine döner dönmez kolundan tutup en yakın kebapçıya götüreceğim yazar kişisi. ayrıca kendisini kumara yönelttim*. ben yönelttiğim için tabiî ki ilk kuponunda yattı hemencecik. tüm kuponları da yatar muhtemelen, çünkü ben başlattım.

5 sene sonra, 18 nisan 2015 tarihinde aynı yerde olunma sözü verilen iki kişiden diğeridir ayrıca.
  • groundhog day başlığındaki entrysi ile nick entry uyumunun dibine vurmuş yazar.
  • hakkinda yazmak istedigim seyler var, fakat yazarsam yine reklam ettin lan diyecegini bildigim icin simdilik susuyorum. 18 nisan 2015'i unutursa bu entryi editliycem.
  • (bkz: portugueser)
  • vefakar, önyargılardan ve safsatalardan arınmış, dinleyen, dinleten, sohbeti güzel dost. adam gibi adam.

tunalıda kahve, kuğulu' da muhabbet sözümüz var birbirimize. şimdi çok uzaklarda ama olsun...o da olacak.
  • (bkz: the omega man)
  • sonunda jetlagdan kurtulabilmiş yazar.

aynı zamanda bir mekanik saat meraklısı. öyle ki, neredeyse benimle baselworld'e geliyordu!
  • yasam sartlarindan ötürü kendisinden haftalardir haber alamadigim yazar. hani aklima geldi, özledim falan da degil*, nickini sol frame de görünce yazayim dedim.

bi' ara karsilikli atisalim dostum.
  • gizli kapakli islerin adami, kendini gizli ajan saniyor. urfali'da kebap, recep usta'da kaburga dolmasi yerken bogulmamasini diliyorum. zira, bunlardan mahrum olanlara yapilan nispetin acisi fena cikar...
  • su siralar erzincan'da askerlik yapan; iyi insan. kendisine buradan selam olsun.
hesabın var mı? giriş yap