• hazırdım her şey için, seni seviyorum deseydi, bunu sırf arkadaşlığını kurtarabilmek için yapsaydı.. hazırdım sonraki tüm aşamalar için.. aynı hataları tekrar yapmamak için, bu yalanına tüm kalbimle inanmaya hazırdım.. ona sarılarak uyuyacağım her geceye hazırdım..

yapmadı bunu.. beni o kadar çok seviyordu ki, böyle bir yalan söylemedi bana..
    beni kaybetmeye, sevgili olmak istemediği için, arkadaşsız kalmaya razıydı..

benimse hala umudum vardı.. ona sarılarak, kırılgan kollarının arasında, küçük kalbinin üzerinde uyumak için umudum vardı.. uzun dalgalı saçları dikkatimi dağıtıyordu biraz, odaklanamadım bir türlü.. derken bir an gözlerinde buldum kendimi..
    farklı bir şey değildi.. yıllardır, her zaman gördüğüm o muzip, gülümseyen bakışını gördüm.. hiç değişmemişti.. hiç gözlerini kısıp, başını biraz yatırıp, derin derin bakmamıştı gözlerime.. yine bakmadı..

işte o zaman fark ettim bu sözü.. tam olarak, onun gözlerinde..
    devam edemedim o gözlere bakmaya.. görmek istemediklerimi görmeye dayanamadım..
  • böyle bir şey var. yüzünüz gülebilir ama gözler her şeyi anlatır. shameless'ta bir bölümde ian soruyordu. bir kişinin beni sevdiğini nasıl anlarım diye. karşısındaki kız da gözlerine bak. bir bakış var o bakışı görürsen anlarsın diyordu. öyle bir şey işte. gözlerimizden sevdiğimizi, üzüldüğümüzü hatta kızdığımızı gizleyemeyiz.
  • söyler de anlamazsın sen onu.
    öyle işte.
  • kim söylediyse bsgçk demek istediğim söz.

her seferinde usandım, gözlerin farklı konuşup kişinin farklı konuşmasından. bence gözler göt baş oynatmak için bir araçtır arkadaşım, hiç bir bok okuyamazsın üzerinden.
  • (bkz: göz/#1052791)
  • (bkz: zırva)
  • derya avcı’nın, arpej yapım etiketiyle yayınlanan tekli çalışması.

söz & müzik: alican akyıldız
    düzenleme: derya avcı

derya avcı imzalı klibi buradan izlemek mümkün.
  • gereğinden fazla anlam yüklenen organ, tüm duyguların oradan anlaşılması konusunda çıkarım yapıldığı gibi şimdi de yalan makinesi görevi görür olmuş. türk pop müziği çok ekmeğini yedi bu organın.

eye of the tiger güzel müzik ama gaza geliyor insan. kum torbası aratıyor.
  • mangekyou sharingan.
  • az önce duyduğuma göre ingiliz bilim insanları bu tezi çürütmüş.

kaynak: ntv
hesabın var mı? giriş yap