• en çekici insanı bile itici yapan, kendini bir bok sanma durumu. fazla geç olmadan, en baştan küçük sınamalarla, kişilerin göt kalkış potansiyeli ölçülmelidir. sizin götünüz ne kadar inikse, karşınızdaki kişinin götü o kadar kalkar. bunu hepimiz biliyoruz. birkaç güzel sözle, birazcık ilgi göstermeyle denemekte fayda var.

kesin olarak bildiğim bir şey var; hiçbir göt sonsuza dek kalkık durmaz. inmeyeni görmedim.
  • latincesi anus erektus olan...asiri ilgiye ostrojen sahibi insanlarin aninda verdigi tepkidir...
  • efendim, biz türk erkekleri bilindiği üzere diğer milletlerin erkeklerinin çoğu gibi cüzdanlarımızı pantalonlarımızın arka ceplerinde taşırız. peki bunun göt kalkması ile ne alakası vardır. anlatayım.

normalde son derece ince ve sert olan bu cüzdanlar içleri ytl, döviz veyahut on yüz milyon kredi kartı ile dolduğunda kalınlaşır ve içinde taşınılan efektifin milliyetine göre yumuşar işte burada erkek oturduğunda götü oturağına değmez ve bir, iki hatta bazı durumlarda on santimetre * kadar bu göt yukarda durur işte buna halk arasında göt kalkması denir.

bu durumun devamlı yenilenen 5-10 prezervatif yardımıyla olması durumu ise süper göt kalkması olarak tabir edilir.
  • insan ilişkilerinin habis tümörü. nasıl bir ego, nasıl bir dümbeleklik, nasıl bir dingilliktir, hiç aklım almadı, almayacak da. bir insan "acaba yarın ne olucam?" demez mi ya? bu nasıl bir salaklıktır, nasıl bir iticiliktir ya.

kalkmış göt görünce, indirmeden duramam. eee, sonuçta ben kaldırmışım. indirmek de bana düşer. o kadar sorumluluk sahibiyiz hehe. vaki değildir ki, bir göt kalkmış olsun da, ben indirmeyeyim.
  • kalkması gereken siklerin kalkmadığı yerde inmesi gereken götler kalkar. bu kadar kalkık göt varken de ilişki milişki yaşanmaz kardeşim. götünden erekte oluyorsun ağzınla konuşmaya çalışıyorsun olacak iş mi. ya o ya o. i couldnt care less.
  • göt ereksyonu..
  • tempralaşma
  • sevildiğini hissedince insanların % 96,7'sinde meydana gelen durum.
  • saçımı boyattıktan sonraki ruh halimi biyolojik olarak açıklayan durum.
hesabın var mı? giriş yap