• mortal kombat 1 de shang tsung dan önce karşımıza çıkan dört kollu yaratığın adı.. bir zamanlar adını duymak bile içimizi titretirdi gizemli bir havası sırlarla dolu bir görünümü vardı karizmatik ama son derece çirkin oluşu atari salonlarında bir dönemin en sağlam muhabbetleri arasında yer almasını sağlamıştı.. sonra farkettik ki bu yaratığı gözümüzde fazla büyütmüşüz oyuna alışınca bünyeye çıtır çerez gibi gelmeye başlamıştı.
  • dört adet kola ve hayvani bir adonise sahip olmasına rağmen mortal kombat aleminde daşşak oğlanı muamelesi gören vasat karakter. johnny cage tarafından daşşakları tutulunca bu durumu onuruna yediremeyip intihar etmiştir filmde.
  • liu kang ile birlikte mortal kombat 9'da yer alacak olan ve hiçbir zaman eskimeyecek karakter.
  • yadigar ejder'in arcade beat'em up dünyasında vücut bulmuş halidir. o yüzden ben kıyamam buna mk3 oynarken.
  • mortal kombat ta yer alan 4 kollu mutant yaratık.
    taktik yapılarak çok kolay yenilebilir, ancak sizi bir yakalarsa iki eliyle hem kollarınızı hem de belinizi tutar, diğer iki koluyla da göğsünüze çat çat diye diye saydırır yumrukları umarsız bir çocuk gibi.
  • gece rüyamda mortal kombat finalinde kendisiyle savaşmak üzereydim. böyle serdar ortaçın sahneye çıktığı asansör gibi bir şeyle arenaya çıkıyordu. ama kendime nedense acayip güveniyordum. final başka rüyada sanırım.
  • mortal kombat 4'te gücü abartılan yaratık. diğer oyunlarda yenmek o kadar zor değildir.
  • goro'yu johhny cage fena madara etmi$tir..teknigi ise $udur oyundan hatırladıgım kadarı ile bacaklarını sıfır sekilde acıp goro'nun hayalarına yumruk atarak felc etmi$tir...bide raiden hoca i$i iyi bilir ve son olarak goro salakdır...
  • (bkz: machamp)
hesabın var mı? giriş yap