• paul george o sakatlıktan döndüyse bu sempatik arkadaşımızın da döneceğini umuyorum. çok talihsiz bir geceydi.
  • yeni takımıya oynadığı ilk maçının 6. dakikasında bacağını kırdı. kahretsin. sporda şikeden bile daha kötü olabilecek tek olay.
  • mj'in süper yanlış seçimlerinden biridir. hem iyi oyuncu hem de iyi yönetici yok mudur tarihte?
  • kendisini twitter'dan farov ediyorum. muthis efendi ve saygili bir cocuk. hic oyle ben superstar'im, aksam su club'a gideyim, bu ponpon kiza tiklatayim falan yok. sarisin cici bir sevgilisi var. varsa yoksa o. bak kemba walker mesela; gordon'la yasit ama adam charlotte'taki butun freshman kizlari rehin aldi aminakoyim.

pardon ya ne diyodum. ha arada da liseden arkadaslariyla video oyunlari oynuyor veya paintball'a falan gidiyor iste. basketbolu biraktiktan sonra da kesin hafta icleri erkenden kalkip cocuklarin kahvaltisini hazirlar, hafta sonlari da part-time pastorluk yapar. tam bir ornek insan anlayacaginiz. bizim enes'in akli ise maalesef hep gureste, silkmede ve sokusta (serbest atis).
  • ncaa finalinde duke'a karsi kacirdigi son saniye sutunu kutuphanede ders calisirken ellerim kafamda izlemistim. hala kare kare aklimdadir. spor tarihine gecsin, su sikik gezegende imkansiz isler de donebilsin cok istemistim. olmadi.

yaklasik o gunden beri siki fiki bir iliskimiz vardir. basligina biraz goz gezdirseniz zaten anlarsiniz. restricted free agent oldugu zamanlarda bir dahaki kontrat donemi geldiginde elini kolunu sallayarak gidecek demistim (bkz: #44097253). icten icte hep yanilmayi umit ettim; franchise player olsun, 20 numarali formasi vivint smart home arena'ya (benim icin her zaman delta center) asilsin istedim. o da olmadi.

kendisi basketbol sevgimi pekistirmis birkac oyuncudan biridir. o yuzden utah'i lakayit bir sekilde terketmesini hic kabullenemedim. hicbir zaman da edemem muhtemelen ama bu hic olmadi be.

umarim bir an evvel iyilesip eskisinden de iyi doner sahalara, sonra da cleveland gelip bir guzel vurur agzina.

diyecegim odur ki; oyle kolay pes etmek yok gordon efendi. esekler gibi calisip geri donucen. duke'a yapamadigin comeback'i simdi yapacaksin. hadi goreyim seni white supremacist sacli cocuk.

p.s. jazz formani da cope at(a)madim zaten, duruyor oyle dolapta. paralel bir evdende, baska bir final daha gormus gibi huzunlu huzunlu bakiyor her seferinde.
  • celtics ile olan 34 milyon dolarlık opsiyonunu kullanmayıp serbest kalmayı tercih eden oyuncu.

şimdi herkes nefesini tutmuş, hayward'a bu opsiyonu kullandırmayacak kadar cazip bir kontrat öneren keriz takımın netleşmesini bekliyor.

knicks diyolla, inanırım.
  • 4 yıl 64 milyon dolarlık kontratı aldığı gün sözlükte hakkında girilen entryleri okumanızı tavsiye edeceğim oyuncu.

umarım sezon sonu maksimum kontratı alıp takımda kalacak. kalmazsa da kısmet... taraftarlar kendisini bazen "fazla pas odaklı" olmakla eleştiriyor ama olsun. süperyıldız değil ve asla olmayacak olsa da harika bir oyuncu. izlemesi büyük keyif. congrats gordon!
  • söz konusu kontratla charlotte'a kol gibi soktuğunu söyleyen arkadaşları yanıltan basketbolcudur. hayward kol değil; kol, ayak, bacak komple vücut sokmuştur. yıllık 16 md ne la? aldridge, george, love, harden o paraya oynuyor olm, dalga mı geçiyorsunuz? şampiyon mu yapacak bu adam seni?

sonra minesota, sacramento, detroit, bucks, charlotte niye hiç yukarıya çıkamıyor... çıkamaz tabi amk. umarım utah kontratı karşılamaz da patlar içinde charlotte'ın. çok severim de puştları ama şöyle salak salak şeyler yapmasınla yahu!
  • arada icine tom chambers kaciyor. tabi biz utah taraftarlari olarak bu kadar atletigine alisik degiliz. biz mini-sort sevdalisi stockton'i, mac cikisi takim elbisesini giyip mormonlar dayanisma vakfi balosuna gidecekmis gibi duran hornacek'i, hayatini sogut agaci olarak surdurse kimsenin yadirgamayacagi ostertag'i biliriz. bu adam bize ters.

canavar gibi de savunma yapiyor ayrica. pembe yanaklarina kurban oldugum.
  • ahahha nicolas batum'dan akıllanmayan şarlot'un bir skandala daha imza atarak takıma kattığı yeni oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap