• hurriyet e göre good charlotte grubunun adı solistinin adıyla aynı. bay charlotte ve eşi lakers taraftaraymış.

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/…445&p=56&rid=155

(bkz: yok yavvvv)
  • tam 7 yıl sonra i just wanna live şarkısını söyleyen grup olduğunu öğrendim.o günlerde kanal 1 e o kadar e mail atmama rağmen kanal 1 sağolsun şarkıyı söyleyenide şarkının adını da öğrenememiştim.geçen ay üniversiteden arkadaşla eski kayıtlarımızı dinlerken zor zahmet nakaratını dinledikten sonra google'a yazıp buldum hem klibi hem şarkıyı.demekki neymiş google iyi birşeymiş.
  • elemanlarinin ismini asla ogrenmeyi dusunmedigim gurup...
    (bkz: fake ass girls all know your name)
    (bkz: lyrics)
    (bkz: i just wanna live)
  • zamanında müzik yazarları, punk grup vokalleri ve daha birçok kişi tarafından itin götüne sokulmuşlardır. hatta gelmiş geçmiş en iyi punk belgeseli olan punksnotdead isimli yapımda, bu heriflerin üzerinden pop punka sövülmüştür. ben de az sövmemiştim zamanında. ancak acı olan şu ki, içinde bulunduğumuz dönemde şu adamların yaptığı müzik bile aranır hale gelmiştir.

https://youtu.be/vk3z9idbmyu?t=178
  • "keep your hands off my girl" isimleri parçaları güzel olan gruptur.

(bkz: patilerini sevgilimden çek)
  • tuvalette düşünürken aklıma gelen grup. bunu hak etmemişlerdi.
  • cardiology isimli yepisyeni albümleri çıkmış grup
    ben çok sevdim.liseli gibi hissettim yine. ovye.

last night, sex on the radio ve 1979 şimdilik favorilerim.
    bi de introduction to cardiology şarkılarında * girişteki vokal tam bir chester bennington.
  • küçükken joel ve benjinin babası anneleriyle kavga edip evi terk ettikten sonra joel ve benji bulabildikleri her işi yapmışlardır. kuaförde insanların saçını yıkamaktan garsonluğa kadar her işi yaptılar bir yandan da okulda dalga geçilip eziliyorlardı. evsiz kaldıklarında ise billy'nin yanına yerleşmişlerdi. zar zor bir grup kurdular ve bugünlere geldiler. anneleri her zaman onların yanındaydı babalarından nefret ederek büyüdüler eskiden soyadları combs'du ama babalarına olan nefretlerinden annelerinin kızlık soyadı olan madden'a değiştirdiler. daha sonra da ilk cd'lerinde olan annelerine teşekkür ettikleri bir şarkı yazdılar. bir kaç şarkıları da babaları hakkında. benji babaları gittikten bi kaç yıl sonra babasını arayıp onunla görüşmek istemiştir ama babası yeni bi yaşam kurduğunu ve onları unutmaya çalıştığını söylemiştir.
  • benji ve joel adlı ikiz kardeşlerin kurduğu poppunk grubu vokalleri genelde hiphop tabanlı ikizlerin çift vokallerinden oluşuyor. self titled albumunden sonra the young & the hopeless albumu piyasaya 2002 nin sonbaharında piyasaya çıktı.
  • mtv nin rap ve hiphop kliplerinden sıkılmış olan bir avuç amerikan genci için pop punk diye etiketleyip sunduğu gruplardan biri, ve peryodik olarak trl dedikleri sov programlarında bu grupları görmek mümkündür
hesabın var mı? giriş yap