• merdiven altı online sipariş uygulaması.

getir'in götündeki kıl olamazlar. sipariş verdim tarihi geçmiş yoğurt geldi, adamlara bunu değiştirin diyorum mağazadan değiştirebilirsiniz diyor. dalyarak, ben bunu mağazadan mı aldım ki gidip değiştireceğim?

mağazadan alsam tarihine bakıp alırım zaten. kullanılmasını önermediğim, müşteri hizmetleri dahi olmayan, bakkaldan hallice online market şeysi. erdal bakkal bunların yanında migros kalır.

(bkz: çay erdal bakkalda içilir)
  • reklamında oynayan bu herifi çok aradınız mı? sırf bu adamın iticiliği yüzünden 10000 lira kupon bile verseniz kullanmam.
  • şimdi bu gönder bizim dilimizde, kültürümüzde kutsaldır. göndere çekilen bayrak mesela indirilemez. hele ki kürtler filan tarafından hiç indirilemez. kolay mı öyle, göndere çıkıp bayrak indirmek. fakat bir bahtsızlıktır ki, yüce türk kültürümüzde bu eşsiz ve dahi başsız yere sahip bu kelime yunanca kontári (???????) kelimesinden gelmekte :'(

türkler olarak çok bahtsızız arkadaş. taptığımız bayrak direği bile yunanca yaws :'(((((
  • reklamındaki dangozu bir milyon aday arasından bile seçmeyeceğim firma. bu müzik ve reklam yüzüyle, bir an evvel batacağını düşünüyorum.
  • azeri şarkıcı röya'nın yeni albümünün çıkış parcasi. soz-muzik soner sarikabadayi, duzenleme mustafa ceceli.
    yine tipik soner sarikabadayi sarkisi, ama yorum cok basarili.

avcı değilim vuramam, tuzak kuramam
    savcı değilim, hakim değilim kalemi kıramam
    kaldı zaten elimde ah fazladan uykular
    unutmam gerekenleri tek unutabildiğim zamanlar
    kaldı zaten elimde ah fazladan uykular
    unutmam gerekenleri tek unutabildiğim zamanlar
    inanmam, giderken oynama bana
    mümkünse masumu muhtacı
    değersiz biriyim senin için gönder
    bi selamın bile başımın tacı
  • gördüğüm reklamlar üzeri getir alternatifi olarak düşünüp yükledim telefona. bu tip girişimlere kendimce fırsat vermek isterim kampanya ölücüsü değiliz yani. ama yani o ios app nedir arkadaşlar. bunu dokuyan geliştiriciler kör müydü? iş analisti bayıldı mı? proje yöneticisini dağa mı kaldırdılar?

nasıl böyle çirkin bir appi yayına atarlar gerçekten aklım almıyor. sonuç olarak app store puanı düşmesin diye bir süre telefonumdan silmeyeceğim ama major bi güncelleme gelmezse çokta fifi derim yani
  • youtube reklamları bıktıran firma. gönderme kardeşim gelmesin.
  • geçen hafta beni 12 tl tokatlamış online market uygulaması
  • gönder yeni nesil alış veriş sitesi gonder
  • bim'in eski genel müdürü taner karamollaoğlu'nun yeni girişimi.

hem kapgel'e getir'e, hem migros sanal market'e rakip. en büyük avantajı ürünlerin şimdilik raf fiyatından satılması.

watsons'tan d&r'a, simit sarayı'ndan golden rose'a adar bir sürü marka var.

bu girişim deli ses getirir.

sistem aslında izmir'deki e-kapıcı'nın aynısı.

iki tane de araç koymuşlar, istediğiniz tüm mağazalardan sipariş veriyorsunuz, tek seferde oradan teslim alıyorsunuz.

https://gonder.com.tr/
hesabın var mı? giriş yap