• disko kralında gördüğüm kadarıyla yetiştiği ekole göre gayet donanımlı, akıllı ve kafa bir adam.aldığı kilolar yüzündeki masumiyetine büyük katkıda bulunmuş.aynı komşu çocuğu gibi.
  • bu kadar hit çıkarıp bu kadar patlayamayan nadir popstarlarımızdandır. bir de zeynep dizdar var ama onun iticiliği var, özel mi özel
  • bi popçuya çılgınlar gibi hayran olucak yaşta olsam, tek tercihim olurdu, kendisi. boy pos, endam, yakışıklılık her şey yerli yerinde, valla süper biri, demin bi klibini gördüm de hakkını teslim etmeye geldim.
  • degeri bilinmeyen adamlardan, yillardir. hani underrated dedigimiz.
  • underrated popçulardanmış. sesi var fiziği var oysa ki.
  • her albümünde kendini dinletmeyi başaran nadir şarkıcılardan biriyken, sonu neredeyse ezik şarkıcı altuğ benzetmelerine varacak ifadelerle haksızlığa uğrayan müzik dünyasında yeri farklı olan güzel sesli kaliteli şarkıcı...

albüm çıkardığında heyecan yaratan, yumuşak sesi kulak okşayanlardandır... ritmiyle öne çıkan, ben söylesem bile kendini dinlettirebilecek seviyedeki hareketli parçalarında dahi, sesiyle fark yaratan, sanat müziği söylese altından rahatça kalkabilecek potansiyele sahip biridir...

bi'kaç şarkısını hatırlatıcılarıyla yazalım bakalım...

aşk belası (lanet olası aşk belası uzak dur benden gönül avcısı)**
    çöl çiçeğim
    dönmem
    can özüm
    seni bana vermediler ki güzelim bana yar etmediler
    annem
    belki hüzün belki de aşk
    yürü yüreğim
    bu yüzden (bunu ben de hatırlayamadım ki hatırlatayım)
    insanoğlu *
    gel aşkım geeeel zaman mekan hiç proplem değil
    kaç kere (yenildim kaç kere, yalancı aşklara... falan filan )
    çok özlüyorum seni (nakarat: ben zaten senden gelen her çileyi, her kederi kabullendim...)
    vur
  • başlığını açmanın bana kısmet olduğu şarkıcı. o zaman fikrim neyse onu yazmışım.

şimdi; şimdi siyah beyaz filmler gibi güzelim sevdalar da bitti özlemler hayaller veda makamı şarkıların canı cennete gitti....

geri alıyorum sözümü. eline, diline sağlık. keşke bu kadar koymayasaydı.. keşke.
  • ortaokul lise ve üniversite eğitimini konservatuarda almış ama yine de müzikten çok iyi anlayan(!) insanlar tarafından "çakma tarkan" olarak nitelenmekten kurtulamamış sanatçıdır. magazin basınıyla fazla işi olmadığı için pek çok kişinin haberi bile yoktur belki bu arkadaştan. hatta muhtemelen türkiye cumhuriyeti genelinde yeteneksizsinizdeki nurullah karakterinden daha az tanınmaktadır. ama olsun, söz şarkısı gerçekten çok güzeldir. tekrar tekrar dinlemekten bıkmadığım şarkılardan olmuştur iki dinlemede.
  • benim yakışıklılık anlayışımla bire bir örtüşen müzisyen. klibini falan gördüğümde 30 yaşındaki bana bile 15 yaşındaki kız avanaklığını empoze ediyordu. ta ki "çok özlüyorum seni" klibindeki canlı halini görene kadar.

buradan kendisine seslenmek istiyorum: "o halin ne lan. ben seni 70 kilo halinle sevdim. sen patates gibi yanaklarla klip çekmişsin. 120 kilo beyaz atlı prens olmaz kendine gel”
  • yapacağınız makaraya sıçayım, sol framede görünce başına bir şey geldi diye korktuğum şarkıcı. gidin ötede kumda oynayın.
hesabın var mı? giriş yap