• ..and her lover i will be
  • tanrı aşktır.. sevgidir..

(bkz: dance of bad angels)
  • yunus günce'nin canlı yayında koluna yaptırdığı dövme.çok acıyordu ama çaktırmıyordu ben o titreşimi aldım.
  • bir kişide daha dövme olarak görmem halinde yapacaklarımın mesuliyetini kabul etmediğim cümle. her nefes alsın yeter'ci apaçinin kol arkasında yazması gerekiyor herhalde.

edit: ah, bir de only god can judge me var, nasıl unuturum!
  • (bkz: is this love)
  • ne zaman bu sözü duysam ya da bir yerlerde okusam aklıma direkt dance of the bad angels gelir. şarkının en can alıcı kısmı değil belki ama niyeyse pek dokunur bana.
  • (bkz: what is love)
  • inançsız biri olarak garip bir şekilde tamamen inanmak istediğim söz. umarım öyledir, umarım tüm bu anlamsızlığımızın bir amacı vardır. bunca dua ederken, bir de bunun için dua edin. dua edin ki tanrı sevgi olsun, yoksa bu kadar yüzsüzlükle, bu kadar yavşaklıkla, bu kadar kendini bilmezlikle, bu kadar kendini sevmelerle işimiz zor, hem de çok zor. eğer bir yerlerde bir tanrı varsa, biz tüm bu yalanlarımızla onun sevgiden başka bir şey olmasını aklımızdan bile geçirmememiz lazım. çünkü sahiden bu ağır yükle, başka türlüsü zor. mezar ne zor bir sınav gibi gözüküyor. koştura koştura gidiyoruz yedirmeye kendimizi solucanlara.

''god is love, god is love
    and her lover i'll be
    i long to lead the world
    in ecstasy.''
  • bir kenti seversiniz, öyle ki orayla herhangi bir bağınız olmasa da gönlünüz oradadır, kopamazsınız. ismini, ismini zikredeni duyduğunuzda pır pır eder yüreğiniz...ama en güzeli, en keyiflisi sizle aynı şartlarda aynı sıcaklıkla o kente bağlı olan birisiyle tanışmaktır.*
  • balkanlardan olmayan bir balkan sevdalısı kaydı sözlükten............
hesabın var mı? giriş yap