• böyle ayakkabı markası mı olur kardeşim.

olsa olsa italya milli takımına libero olursun.
  • (bkz: muhteşem)
  • santiago isimli espadril ile yaza damgasını vurmuş markadır.
  • sneakersda çıtayı arşa çıkarmışlar tasarımlarıyla. ayakkabıya bir zincir bir fermuar koyarak sanat eseri oluşturulabilir mi? tasarlayan zanotti ise neden olmasın..
  • sneakers konusunda koparmış marka.

modelleri adeta "gel bu ayakkabıyı al ortalıkta kanye west gibi gez" dercesine insanı cezbediyor. tabii bu çağırışın akabinde 525 euro gibi küçük bir meblağ ödemek gerekiyor. oysa ki kendisiyle güzel anılarımız olabilirdi. neyse piyango çekilişinden sonra bakacağız artık.

edit: ekleme. bahsettiğim modele, türkiye'de bu ayakkabıları satan mağazanın internet sayfasından az önce baktım. 1845 lira ve sadece 44,5 numarası kalmış durumda. zalımsın dunya zalım.
  • beymen ve harvey nichols gibi mağazalar dışında satın almamanız gereken marka. eğer ayakkabıya 800 lira verecek durumdaysanız bi 200 daha verip işi sağlama almalısınız. aksi halde aaa kalite replika ürün alıp mal gibi kalırsınız sonra. benden söylemesi.
  • istediğim model 850€ olmuş böyle ülkenin…..:ddd
  • tonal chain olarak adlandırdığı sneaker'larına bayıldığım, leaves sandaletlerine ayıldığım tasarımcı.
  • lüks kategoride en sevdiğim sneaker markasıdır. severek kullanıyorum çeşitli modellerini.

keşke eski meşhur kriss'lerden daha çok çıkarsalar. son zamanlarda spor tarza geçiş yaptı ama o tarzı sevemedim, beymen de hep spor modellerini getiriyor :( onun dışında uzun kullanımda doğal deri deformeleri yaşanabilir ama dert değil otantik bir görüntü sağlıyor. zip'li olması giymesini çıkarmasını kolaylaştırıyor ve hakketen lüksü yansıtan sneaker'ları var kaliteyi görüyorsunuz. replikasından kolayca ayırt edilebilir zaten çoğu modelini replika yapamıyorlar.

fiyatını dert ediyorsanız farfetch'i arada sırada kontrol edin, çok güzel indirimler yakalayabilirsiniz. tabii gümrük olaylarından (ve beymen'in tekel olmak istemesinden) dolayı türkiye'ye gönderim imkansız. yurtdışına gidenler değerlendirsin.
  • sneakerslarına aşık olduğum muhteşem marka. ayakkabı değil aşk tasarlıyor bence. son zamanlarda kalp atışlarım hızlanır oldu sayesinde.
hesabın var mı? giriş yap