• öyle bir şey yoktur. aksine olaylar gittikçe büyümektedir. kadıköy'den beşiktaş ve kabataş vapurları sallantıdadır. metro artık mecidiyeköy'e bile gitmemektedir. bu tür konuşmalar da psikolojik direnç kırıcılardır

düzeltme: imla
  • arkadaşlar günlerdir yaşadıklarımızdan sonra ne yapmalı diye yatıp ne yapmalı diye kalktıktan sonra aklıma şöyle bir şey geldi.bir defa çok net şekilde akp’ye oy veren teyzeleri amcaları gördük. eğitim seviyelerinin durumu saflıkları ve dini inançları kullanılıp nasılda kendilerine çektiklerini gördük. biz gezi ruhunu gördük mizahın güzelliğini gördük müziğin güzelini paylaşmanın güzelliğini gördük tadını aldık ve bırakmak istemiyoruz. neden bütün türkiyeye taşımıyoruz bu gezi ruhunu.gezide yaşananları sanatımıza eserlerimize hayatımıza sokup her yere gidelim.pankartsız gidelim heryere. hiçbir parti hiçbir söylem olmadan şu 8 ay içinde bütün türkiyeyi gezelim.alalım sanatçımızı alalım müzisyenimizi dolaşalım bütün türkiyeyi. insanlar bizleri tanısın biz insanları tanıyalım. amaç birbirimizi tanımak varsın sonrasında akp ye versin oyunu yada chp ye versin oyunu yada başka partiye. yeterki birbirimizi tanıyalım ve sevelim .bu insanların sevgilerini kazanmadıktan sonra ne söylersek söyleyelim bize inanmak istemezler.sorun insanların akp ye chp ye bdp ye mhp ye oy vermesi değil sorun diğer partiye oy veren insanlara nefretin bitirilmesi. bugün başbakanında bizi en rahatsız eden tarafı buydu.biz kendimizi tanıyalım insanımızı tanıyalım onlar bizi tanısın belki birçok değişir. bunun dışında yapacağımız her şey bir başka siyasi gücün faydasına olacaktır ve yine kendinden başkasına oy veren insanlara nefret devam edecektir. evet arkadaşlar bende en az sizin kadar zekiyim bende biliyorum böyle fikirler cok cocukca ve masumca. bende biliyorum bu fikirlerin olmasının zor olduğunu. ama unutmayalımki gezi parkına direnişin başlangıcıda cok cocukcaydı cok masumcaydı. kimse tahmin edemezdi bir ağaç için bu kadar insanın direneceğini.
  • bitmemiştir, durmuştur.
  • topluma yalan söylemenin ve dezenformasyonun suç kapsamına girmesi durumunda, başbakanıyla hücre arkadaşı olabilecek kişi beyanı.
  • "22inci güne giren gezi parkı direnişi ankarada gündem.... "
    "ankarada kennedy caddesinde gezi parkı protestoları devam..."
    "gezi parkı direnişi farklı şekillerde devam ederken ...."
    "22inci gününde gezi parkına dikilen ....."
    "sendikaların destek verdiği gezi parkı eylemi...."
    "erdem gündüz isimli duran adamın arkasında biriken 100 kadar kişi...."
    "taksime metro hala çalışmıyor..."
    "gezi parkında bekleyen polisler..."

bunlar sadece son 5 dakika içinde hızlıca zapping yaptığım ntv-cnntürk-habertürk kanallarında yankılanan sözler.

bak halk tv demiyorum, artı bir tv demiyorum, ulusal tv demiyorum.

ntv diyorum, penguen belgeseli diyorum, fatih altaylı diyorum...

onlar dahi bitirememiş, sen nasıl bitireceksin.
  • şu anda saat 17:15 ve tünelde millet oturma eylemi yapıyor. sen ntv izliyorsan zaten direniş senin için hiç başlamamış demektir ulan.

tanım: kaynağı götüm olan tespit.
  • duran adam gibi orantısız zeka kaynaklarımız tükenmeyeceği için mümkün olmayacak durum..
  • gerçek olmasına daha uzun bir süre olan başlıktır. ankara'daki kalabalıkta en ufak bir azalma yok, aksine tayyip in her beyanıyla insanlar daha çok sinirlenip daha çok tepki koyuyor.
  • sokağa döner bıçaklı adamlar çıkınca kurbanlık koyunlar gibi boğazlanmamak için evine giden direnişçilerin bu hareketini bitiş olarak görenlerin hüsnü kuruntusu. adam öldürenlere karşı karşıya gelmek yerine, başka hamle yapan direnişçilerin bu hareketine anlam vermek her insandan beklenemeyecek bir zeka düzeyi gerektirir, üzülmeyin.
hesabın var mı? giriş yap