• memleket derdine düşüp, uyumadan önce eski sevgiliyi değil de "lan yarın inşallah polis gelmez de kimseye bi şey olmaz" diye düşünmenin sonucudur.
  • var böyle bişey. yeni ayrıldığım erkek arkadaşımı gümbürtüye götürdü hakikaten. hatta öyle ki başlığı görünce aklıma geldi. direnişin 5. günü falandı galiba. cok mu öküzüm ben ayıp oldu cocuğa galiba ama neyse artık *
  • bin yıllık sevgiliyi hatırlattığı içindir.
  • böyle bir ihtimalin aslında olmama hâlidir. ulan kaç gündr görmediğim duymadığım ex kalmadı bazısını birden çok gördüm, adeta geçmişe yolculuk.
  • ulan ne unutturmasi, gosteri de beraber saf tuttuk iyi mi?
  • çok doğru bir tespit. bu başlığı görene kadar unuttuğumun farkında bile değildim.

niye hatırlattınız lan?!
  • kesinlikle yalan olan önerme. sevgililer gidip birlikte direniyor, birbirlerinin kaşına gözüne solüsyon sürüyor, çadırlarda, çimlerde koyun koyuna uyuyor, birbirlerine gezi' de evlenme teklif ediyor. bunları görünce kimse özlemiyor mu, kimsenin içi burulmuyor mu da akıllarına gelmiyor anlamadım gitti.

p.s: siz birlikte direnen sevgililer, çok kıskanıyorum sizi yalan söyleyemeyeceğim. kem gözüm değmez umarım, evlenin-sevin-sevişin lan.
  • krizi fırsata dönüştürme konusunda pratik zekanın feriştahı olmuş türk milletinin, gezi parkı direnişi sonucundaki kazanımlarından yalnızca biridir ki bunun düdük satmak, kız yapma ihtimali yapmak, geçmeyen günleri geçirtmek gibi her kitleye hitap eden çeşitli varyasyonları bulunmaktadır.
  • eğer benim kadar şanssız bir insansanız,polislerden kaçarken cihangir'in arka sokaklarında eski sevgilinizi yeni sevgilisiyle görebilirsiniz.
  • son aylara kadar katıldığım önerme. ama ne zaman ki tekrar gördüm onu, konuştum işte o zaman anladım, unutmamışım; unutur gibi olmuşum.
hesabın var mı? giriş yap