• olayi cidden hic anlamamis bir gerizekalidir. bir zahmet amerika'ya gitsin ve bu olaylarla hic ilgilenmesin. bir daha da gelmesin.
  • aptaldir. ben arastirdim yeni zelanda'nin oyunuymus, valla bak.
  • olayın çıkışı parktaki 4 çadırın sabah 5'te yakılması sonrasında milletin türk damarının kabarması ve meşhur psikopatlığımızın devreye girmesi şeklinde geliştiğinden ne abd ne de merih'li yeşil adamların bu olayların geldiğini görebildiklerini sanmıyorum. askeri veya sistem içinde gelişmiş bir direniş değildir. zaten aslında direniş bile değildi ilk hayata geçtiğinde. pasif aktivitizmdi. sadece durarak gerçekleştirilen bir durumdu. ağaçların gölgesinde parkta takılıp sahiplenecektik ortamı. polisin psikopatça müdahalesine insanların sessiz kalmamayı tercih etmesiyle korku eşiği atlandı ve olayların ardı arkası kesilmedi. bundan sonra dış mihraklar işe el atabilir ona bir şey diyemem. rte'nin alelacele yurt dışına gitmesi, medyanın o gittiği anda direnişi görmeye ve yayınlamaya başlaması, cumhurbaşkanı ile başbakanın üstü kapalı karşılıklı ayarlanmaları, devlet yöneticilerinin hafiften kıvırtmaya başlaması, ekonominin sallanması, dolar ve euro'nun bir anda zirve yapması ama bunun olayların önüne geçememesi gibi faktörler var naifçe parkta oturan bizlerin yaptığı. şu 5 gündür parkta ve direnişteyim ama olayları geniş çerçeveden de görmeye çalışıyorum bir yandan. mükemmel ve eşi benzeri görülmemiş bir durum var ortada. sonunda "türk" kompleksini bir nebze de olsa atabileceğiz ve kendimizle gurur duyabileceğiz. bundan sonra nasıl bir oyun döner, döner mi yoksa psikopatlığımızdan dolayı bir süre sakin mi bırakılırız, komünist muamelesi mi görürüz, onu ön görmek şimdiden imkansız. ama herkesin birbirine yakın durduğu bir kocaman türkiye, kendi kendini çok da güzel götürür. bu pozitif ülkeyle demokrasi perver avrupa da, modern islami şekillenmemizden etkilenen araplar da pekala iş görür. yeter ki ülkenin başındakiler gereksiz hareketlere devam etmesinler bir zahmet.
  • bu aptal kisinin kendisi bence amerika'nin bir oyunu olmali. halen olaylara boyle sig bakabildigine gore. basli basina bir projeye benziyor.
  • şuradan da görüleceği üzere, haklıdır.
  • eğer aynı aptaldan bahsediyorsak, bu demecini kaçırmışım.

benim son gördüğüm, "chp organize ediyor bunları" falan diyordu.
  • facebook'ta yakın arkadaş tarafından paylaşılmışsa insanı kanser edecek aptallıktır.

şimdi yurtdışındaki türkler veya onların ordaki yabancı arkadaşları da destek veriyor ya direnişe... bulundukları yeri de pankartlarının altına yazıyorlar hani...

resist ankara/ imza: amsterdam
    you are not alone istanbul / imza: london

hah işte böyle pankartlardan birini profilinde paylaşmış arkadaşım: diren beşiktaş / imza: israel.

adam bu pankartı facebook'ta paylaşmış ve altına da "işte organize şekilde israil'den yönetilen terör eylemleri. siyonizme alet olmayın müslüman kardeşlerim, bakın pankartın altında israil yazıyor" diye eklemiş.

acıdım lan resmen arkadaşa. adam phd derecesinde üstelik.
hesabın var mı? giriş yap