• back to the future filminin turkce adi..
  • televizyonda görünce,
    çocuklugumu hatirlayip hüzünlendirmis zamanin basyapitlarindan biri olan filmdir.

ah be marty, geçmiste bir hafta bos gezecegine,
    oradan bi arazi çevirseydi gelecekde sülalesi rahatti.
  • gelece dönüş oyuncularının 1985 ve 2023 yılı fotoğrafları.
    görsel
  • gecenin bir saatinde müzik dinleyip içki içerken, sabah erken kalkılması gerektiğini hatırlamak.
  • irina werning'in bir süredir devam eden fotoğraf projesinin adı. bir insanın yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafını alıp, aynı kareyi aynı mekanda, aynı giysilerle, aynı insanla tekrar yakalamak üzerine kurulu. fotoğrafçının bu yaz gelip projesini sürdüreceği kentler arasında istanbul da var. seçmeler için: geleceğe dönüş vol.1 ve geleceğe dönüş vol.2
  • çocukluğumdan beri açık ara izlediğim en iyi filmlerden biri. ne zaman çocukluğuma dönmek istesem bu seriden bi’ filmi açar izlerim.
    en sevdiğim ise üçüncü filmdir. çünkü bi’ jules verne hayranı olarak ben de emmett brown’ın yaşadığı o tatlı serüveni deneyimlemeyi çok isterim. ben de ileride bilimle uğraşmalıyım kafası taaa o zamanlar geldi. nefis film.
  • biraz önce ilk bölümün önemli sahnelerini izledim de,değişen bir şey yok.

doktor zaman makinesini çalıştırmak için gerekli olan plütonyumu libyalı teröristlerden almış.geçmişte de gelecekte de orta doğu bataklık amk.
  • bir şekilde efsaneye dönüşmüş, zamanda yolculuk temalı film serisidir. tavsiye edilir.
  • hayatımda izlediğim en güzel bilim kurgu üçlemesidir.
    sayısız kez izleyip her seferinde aynı heyecanı duymak...
    bu da benim ilginç bir zevkim
  • netflix için yeniden seslendirmişler ve a.sının a.ı gibi olmuş. korsan izlemeyi teşvik etmişler resmen.
hesabın var mı? giriş yap