• şuan trendyolda 619tl den 90tl ye düşen fiyatlarla satılan esrarengiz ayakkabı markası.
  • 299 ve hele 699 lira eden halleri yok. alışveriş sitelerinin verdiği fiyat bu ayakkabıların hakkı. ha, orijinal gaudi diye satmaya kalkmak ve esas fiyatını uçuk bir fiyat söylemek prestijli bir siteye ne kadar yakışır, ne kadar etik olur o ayrı mevzu.
  • an itibariyle limango'da 619 liradan 69 liraya düşen ürünlerini gördüğüm ve almayı düşündüğüm ayakkabının markası. markanın ne olduğu hakkında fikrim yok ancak 600 liraya satılacak bir ayakkabı olup olmadığını merak ettiğim için sözlüğe bakma ihtiyacı duydum. baktım ve burda yapılan yorumların etkisiyle almaktan vazgeçtim. pişman değilim.
  • (bkz: antoni gaudi)
  • google'ın videolardaki konu$maları metin haline getirerek, videolarda arama yapmayı sağlayan hizmeti, google audio indexing.
    $imdilerde sadece abd ba$kanlık seçimleri ile ilgili videolar üzerinde çalı$ıyor.

http://labs.google.com/gaudi

not: youtube'a ula$ayıp videoyu çalı$tırmak için bin dereden su getirmek gerektikten sonra yemi$im spiiç rıkogni$ın teknolojisini.
  • fırsat sitelerinde satılan botların ucuz çin malı gibi, ancak deri ayakkabıların indirimli fiyatına göre gayet kaliteli olduğu marka. ikisini de aldım, ordan biliyorum.
  • alm. neşe, cümbüş, çılgınca yapılan şey anlamına gelen, özellikle bavyera'da kullanılan söz.
  • deli mimar, sanatçı.
    yurtdışına gidip çoğunlukla müze gezenlere kızardım. ama barselona'ya gidip tekrar tekrar sadece gaudi'nin eserlerini görseniz yetmez. içinde uyumak, yaşamak mümkün olsa yapmalı.
  • ing. rüküs anlamina da gelen sözcüktür ayni zamanda.
  • 1987'de piyasaya çıkan, katalan mimar gaudi'nin hayatı ve eserlerinden esinlenilerek yaratılmış muhteşem the alan parsons project albümü...
    "the spanish architect antonio gaudi "used, manipulated, transformed every kind of material, with the same continuous and diffuse detailed concentration of a goldsmit or silversmith." in much the same way, musical craftsmen alan parsons and eric woolfson have meticulously created a classic serious of albums that draw on diverse sources and unique themes..."

01 - la sagrada familia
    02 - too late
    03 - closer to heaven
    04 - standing on higher ground
    05 - money talks
    06 - inside looking out
    07 - paseo de gracia
hesabın var mı? giriş yap