• "motosiklet çetesi" temalı yeni bir history channel mini dizisi. 2003-2006 yılları arasında charles falco'nun en tehlikeli motosiklet çetelerinden birine sızmasının gerçek hikâyesi anlatılıyormuş. bir nevi polat alemdar gibi düşün canım işte. ya da vazgeçtim düşünme.

ister istemez akla gelen gönlümüzün efendisi için:

(bkz: sons of anarchy)
  • aslında kimse öğrenmesin de bana kalsın diye buraya yazmak istemiyordum, ama artık dayanamayacağım. bu diziyi kesinlikle izlemelisiniz. özellikle oyunculuklar konusunda çok kaliteli bir yapım.
  • gerilim dolu dizi. mantık hatası arayarak izledim nedense ve dikkatle baksam da bulamadım. kısacası, bu türü sevenlere tavsiye olunur.
  • boş zamanınız var ve sıkılıyorsanız eğer tam izlenmelik dizilerden biridir.

baş roldeki elemanı feci şekilde kaybedenler kulübü'ndeki nejat işler'e benziyor.
  • bahsi geçen charles falco sadece vagos çetesini değil mongols çetesini de çökertme de çalışmış. kendisi ile yapılan televizyon röportajı için tıklayınız.

benim anlamadığım amerika'daki motorsiklet çeteleri bu kadar mı birbirinden habersiz? bir diğer yandan tanık koruma programına alınan adamı devlet nasıl başka bir çeteyi hem de aynı alanda ve tarzda çalışan çeteyi çökertmekte ikinci kez kullanabiliyor?

sonradan gelen edit: 2 değil 3 ceteyi cökertmede kullanılmış. outlaws çetesi de varmış. @carnage sağolsun bilgilendirdi.
  • oz, the wire, breaking bad, true detective, sons of anarchy, sopranos. bu efsanelerin her birinden bir parça taşıyan, gerçek bir hikayeden uyarlanmış mini dizi.

oyunculuklar, çekimler, senaryo, anlatım, dozunda vahşet, her şey mükemmel. akşam 9da ne izlesem diye takılırken, şans eseri denk geldim, sabah 3te 6 bölümü de izleyip bitirmiştim. şu anda uykusuzluktan geberiyorum. bir 6 bölüm daha olsaydı, sanırım işe gelmek yerine izlemeye devam ederdim. sadece 6 bölüm olduğu için teşekkürler history channel.

charles falco, sen nasıl bir manyak, nasıl taşaklı bir adammışsın amk ya.
  • dilimin sürçmesiyle gangbang undercover olarak telaffuz ettiğim ve iş yerindeki kızlara rezil olduğum dizidir.
  • 6 değil 16 bölüme yayılabilse çok çok daha iyi olabilirmiş.
  • varlığından sözlük sayesinde haberdar olup, bir oturuşta tamamını izlediğim dizi.
  • sıfır gerilim sıfır vahşet. 30 tane at hırsızı için bu kadar atraksiyon lüzumsuz. gercek bir hikaye olmasa senaryo aşırı klişe. belki de yalnızca 6 bölüme sığdırılmasından ötürüdür.

izlenmez mi? izlenir. amatör eğlendirir. hatırlanacak bir iş değil.
hesabın var mı? giriş yap