• patlamaların ardından saf saf soruyoruz ya hani;

''ulan hangi kafalarda becerebiliyorlar onlarca insanı, çoluk çocuğu bir bombayla katledebiliyorlar? vicdanları yok mu? gerçekten beyinleri bu kadar mı boş düşünemiyorlar mı oradaki masum ölümlerin hiç bi boka yaramayacağını? hangi hakla birini öldürüyorsun?'' diye..

işte bu kadın o. içinde kalmış dağa çıkamamış, babası onu yurtdışına yollamış sırf dağa kaçmasın diye. madem bu kadar dertlendin, dağa çıkacak kadar çileli (!) geçti gençliğin ne diye hala bu ülkedesin? para çok tatlı değil mi?

kadın gençliktir hatadır gaflettir diyemiyor da içim de kaldı dağa çıkamadım, benden geçti artık fiziksel olarak da imkansız, bari gerilla anası rolünde olayım diyor.

vay arkadaş.
    bu insan bugüne kadar kim bilir ne kadar yardım etti dağlardakilere.
    yarın seni öldürsün diye eğitilmiş canlı bombada emeği var, düşünebiliyor musunuz?

hayır anlaşılamıyor, tekrar edelim.
    desteklediği şey dünkü patlama.
    bu insanların bu ülkede ne işi var?
  • bu ülkede bir oyuncu çıkıp gerilla annesini oynamak istiyorum derse kastettiği de insanların anladığı da pkk'dır. kendisi de dahil kimse ayrılıkçı tamil gerillalarından bahsetmiyor burada. birilerinin milleti gerizekalı şeklinde yaftalamak yerine kendi zeka seviyesini gözden geçirmesi faydalı olacaktır. aksi halde dangalaklığı tescilli bir hal alacaktır.
  • oynamak istedigi rolleri soyledigi icin degil, daga cikacaktim ama babam yurtdisina gonderdi sozleri yuzunden isinden uzaklastirilmis sahis.
    kaldi ki bu ikisi ayni sey degil.

debe edit: keske baris olsaydi da boyle bir entry ile debeye girmis olmasaydim elbette, en azindan rica uzerine bir iyilikte azicik tuzumuz olsun.
  • kendisi 20 yaşındaki gençlerin öldürülmesine sempati duyarken, işsiz kaldığı için bizim üzülmemiz gereken kişiymiş hahahaha.

gerizekalılar için tekrar söyleyeyim, dağa çıkmayı isterdim, hala aynı kafadayım dediği şey: öldürmek, öldürmek, öldürmek. ışsiz kalmaktan bir tık ağır sanki ha? öldürmek. anlıyor musun geri zekalı tatlısu solcusu kardeşim. karı öldürmeye ve öldürenlere sempati besliyor. neymiş? öldürmek.

türkiye'de yaşayan ve iq'su 80 civarı olan herkes o sözlerin ne anlama geldiğini biliyor.
  • itiraf niteliğinde röportajına tanık olduğumuz sempatizan.

nur olmuyor bunların yüzünde, ilahi bir deşifre gibi. gerçekten enteresan.
  • bahsettiği "gerillalar" aponun, karayılanın zoraki yatak arkadaşıdır. hatırlatmak gerekir.
  • kendisini çokça severdim, izlerdim. son açıklamalarıyla pkk destekçisi oldugunu öğrendim. malesef gözümdeki değerini yitirmekle kalmadi bunca zaman sevdigim icin de pisman etti.
  • vahşi örgütleri güzellemeye devam edin. sizi sanatçı olarak sevmiş takdir etmiştim. ne b.k olduğunuzu öğrendim. masumları öldüren bir örgütün sanatsal bir parçası olmak da size yakışır zaten...
  • kimse de demiyor ki aga belki de kadin mahsun kirmizigul filminde oynamak istemiyor, ama nedensizce reddedip elitist gorunmek de istemiyor, o yuzden fiyatini manasizca yuksek tutup karsi tarafin teklifini geri cekmesini bekliyor diye.

kaldi ki buyuk, meshur oyuncular tabi ki fiyatlarini piyasa ortalamasinin ustunde tutacaklardir ki namlari yurusun. sohret algisini manipule etmek icin kendine bictigin fiyattan daha iyi bir olcut olabilir mi?

akilli kadindir bence.
  • oyunculuğunu beğendiğim ama üzülemediğim kadın. kusura bakmasın. yaptığı bir siyasi eleştiri değil, yapılış günü itibariyle boşboğaz bir açıklamadır, ve bunun da bir bedeli olacaktır. ben gerilla anası olcem ehele diye açıklama yapmasından birkaç gün önce, anasını oynamak istediği insanlar tarafından öldürülen ozancan akkuş kendisinden daha az muhalif değildi. bir muhalifim, kendi işimde zaman zaman muhalif olmanın bedelini de ödedim- sektörümde bir çok belediye şirketi var- , ama hanımefendinin ödediği bedelden " iktidar farklı düşünenleri yaşatmıyor " noktasına gidilmez. zira, yaptığı şey bir siyasi tespit bile değil, kötü bir oyuncu isteği ile suçlu övgüsü arasında geziniyor. ki, bildiğim kadarıyla hali hazırda en az 1 tiyatro oyununda oynuyor - bir tanesini izlediğim için eminim, fazla da olabilir- , oyun yasaklı değil, birçok salon da kendilerine yer açıyor. yani, özetle en azından akşam evde çorbayı kaynatacak bir geliri var. örneğin, barış atayı oynatmıyorlar bile. buna rağmen, bir yandaş medya dizisinden kovulup - ki, bu kadar büyük muhalifliğe yandaş medya dizisi de harikaymış - başka bir yandaş medya dizisinde rol vermedikleri için- malum artık yandaş olmayan medya yok- de bu kadar abartmamak lazım, büyük özgürlük savaşçısı aç bırakıldı seviyesinde. açık gerçek şu ki, artık hanımefendinin oynadığı bir dizinin ve yapımcısının ekonomik olarak yaşama imkanı yok. maalesef yok. 150-200 kişi, aileleriyle 1000 kişi demek en az işsiz kalacak olan. neden ? çünkü hanımefendi ne zaman ne söyleyeceğini bilemeyen bir kadın. düşüncelerinden bağımsız olarak , ona katılırım katılmam. ama cenaze evine gidip göbek atarsan , bunun bir bedeli olur. hiç olmazsa mahalleli bir daha suratına bakmaz. göbek atmanın suç, doğru veya yanlış olmasından değil. oranın işi olmamasından. kusura bakmasın , illa bir anneyi düşünmem gerekiyorsa, kendisini değil, anasını oynamak istediği insanlarca öldürülen ozancan akkuş'un annesini düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap