• cinsiyetci, kripto akepeli, lagim cukuru agizli bir yazar.

amerikali bir vatandasin trump icin yazdigi bir ilenme metni vardi cok hosuma gitmisti, kendisine de uygun oldugunu dusunuyorum, zira alternatif bir evrende trump parodisi olabilecek bir hali ve tavri mecvut kendisinin... umarim 30 tane big mac, 20 tane buyuk patates kizartmasi, 10 tane cikolatali kek, bir kasa da diyet kola tuketir.
  • kadınlarla ciddi sıkıntıları oldugunu düşündüğüm yazar.
  • kendisi yeni sezona doktor olarak giriş yapmıştır, ayrıca bir çocuğu olmuştur bakalım yeni bölümlerde neler göreceğiz. ağır trol yazar.
  • zeytinburnu veya mavi tavuk ya da ikisi birden olduğundan şüphelendiğim yazar.
  • sanırım red pill dalgasıyla bu hâle gelmiş bir kadın düşmanı. eski entrylerini inceleyecek vaktim yoktu, 4-5 başlıkta denk geldim ve aşağılık kompleksine üzüldüm. iyileşmesi umuduyla.
  • (bkz: #82198091)
    yaşadığı geçici çaylaklığa bilenmiş olacak ki kendini şikayet edenlere tuzaklar kurmaya niyetlenmiş minnoş kişi.

demiyor ki "ama ben de bokunu çıkardım" diye.

kıyamam.
  • oral seks hayatta en sevdiğim şeylerden biri ama bu herifin kadın cinsel organı betimlemeleri beni bile derin iç hesaplaşmalara sürüklüyor arkadaş.
    "buram buram enfeksiyon kokan, içinden adeta yeşil, sarı, kahverengi, sümük gibi, lağım gibi mantarlı, enfeksiyonlu akıntıların şelale gibi aktığı... jinekoloji stajına girmiş genç doktor adayı öğrencileri muayene odasından burunlarını tutarak kaçırtan ıslak bir kukişko" nedir lan?
  • hiçbir kadınla birlikte olamadığından kadın düşmanı olmuş bir yazar.
  • kalemini ve teşbihini beğenmediğim yazar. hikayelerinde bağlantılar zayıf ve çok klasik benzetmelerle vurgu yaparak edebi değeri ucuzlamış bir şeyler koyuyor önümüze. artık entryi görüp nicke bakmadan bu adamı tahmin eder oldum. engellemek gelmiyor içimden, ama okumakta istemiyorum. ilginç vesselam.
hesabın var mı? giriş yap