• mehmet topal'ın yedeği olarak transfer ediliyor sanırım. 1907'den beri topal'ı kesebilen bir orta saha transfer edilemedi biliyorsunuz fenerbahçeye.
  • arsenal'deki son 6 senesinde hiçbirşey kazanamayan ama barcelona'da 20 dakika oynayıp kupa kazanan futbolcu.
  • galatasaray a geleceği arsenal forumlarını karıştırmış. sanırım şuanda arsenal forumlarında çok büyük taşşak dönüyo.
  • ya sokayım hayrına.daha akıllanamadık , belli ki hiç de akıllanmayacağız.
    fabregas gelicek de ne olacak ? top mu oynayacak ?
    sağa bir döncek şener,sola bir döncek hasan ali , ilerdeki malları saymıyorum bile.
    üstelik hangi ispanyol geldi de türkiye'de top oynadı ?
    bırakın son durağı türkiye gören isimleri büyük , avrupa'da bitmiş oyuncuları.
    madem büyük paralar bayılabiliceksiniz 1 milyonluk gençleri transfer etmeyin de , herkesin bildiği gençleri transfer edin
  • takımın as oyuncularının 26-34 adet arası bir dağılımda forma aldığı chelsea ile (azpilikueta hariç) 27 defa ilk 11'de sahaya çıkarak genelde yedek kalmayı başaran top tepici. üstelik 14 ekim ile 18 kasım 2016 tarihleri arası 35 günlük bir sakatlık yaşayıp 5 maç kaçırmasına rağmen 27 maça çıkmış bu sezon. hakkaten genellikle yedekmiş...
  • büyük oyuncu, ama yeteneklerini futbol sahasında heba ediyor.
  • karşısına geçip "abicim barcelona'dan hoşlanıyorsan git konuş bence" demek istediğim futbolcu. bu ne lan, her gün spor haberlerinde zorla forma giydirmeler, yok fabregas barca'yı istiyor, yok efendim elbet bir gün barcelona forması giyecekmiş. burdan barcelona spor'un yöneticilerini de uyarıyorum; oynamayın bacak kadar çocuğun gururuyla. yeni oyuncak alınmış velet gibi iyice gevşedi adam. böyle, "yapmayın oğlum kızın yanında" ciddiliği var üstünde. hiç hoş değil. bir an önce titre ve kendine gel.
  • çocukluğu tıpkı abdullah gül'ün gençliği olan futbolcu.

http://imgur.com/0lmc0yv
  • başkası alsa robinho, adebayor, clichy "vay ne akıllı transfer", fenerbahçe alırsa "çöp adam, ölü yatırım".
  • xavi tarafından medyada başlatılan kendisini barcelona'ya geri getirme kampanyası şimdi de gerard pique'ye sıçramış. o da xavi gibi fabregas'ın geleceğinden çok emin. hatta kendisi işi biraz abartıp manchester yıllarından takım arkadaşı olan wayne rooney için "o da gelse hiç fena olmaz yani." de demiştir. hayat sana güzel lan pique...
hesabın var mı? giriş yap