• romantik komedi janrı içinde kaybolup gitmiş halbuki hem tür için hem de her iki oyuncunun filmografisi için pirlanta niteliginde bir film.
  • doğanın gücü....ironiye bakınki kar yağışı vs vs sonucu televizyonda çeken tek kanalda yayınlanan film olması sebebiyle izlemiş bulunmaktayım...
    doğa ana bana zorla izlettirdi diyebiliriz..
  • bence türünün gayet güzel bir örneği olan, en çokta sonunu sevdiğim romantik komedi.

--- spoiler ---
    kardeşim bırakmayın tabi sevgililerinizi nişanlılarınızı, manyak mısınız? canınıza mı susadınız?
    --- spoiler ---
  • national geographic belgeseli olan forces of nature'in deprem kismi turkiyede gecmekte ve hd versiyonu muhtesem guzellikte istanbul manzaralari barindirmaktadir. istanbul uzerinde helikopter ile yaptiklari cekimleri gorunce istanbul'un ne kadar ucu bucagi olmayan bir sehir haline geldigini, carpik kentlesmenin ve ucsuz bucaksiz deprem yikintilarinin havadan en ufak ayrintiya kadar kaydedilmis halini gormek insani hem uzuyor hem de kendine hayran birakiyor. doganin gucu temali belgeselleri seven insanlar icin gayet guzel bir seyirlik.
  • bi daha seyrettim ve allah belanı versin emi ben affleck efendi dedim samimi olarak.
  • ben affleck ve sandra bullock'un başrol oynadığı, romantik komedi tadındaki başarılı sayılamayacak film.
  • national geographic ve graphic films'in beraber hazirladigi, haziran 2004'te abd'de gosterilmeye baslanan film. deprem, kasirga, hortum ve volkanik olaylari incelemekte. depremlerle ilgili bolumde 17 agustos 1999 golcuk depremi simule edilmis.
  • bu film izlemek için bilet parası verdiğime inanamamakla birlikte tv.de tekrar görmemle sinirlerimi hoplatan, sandra bullock'ın yine köylü güzeli gibi oynadığı berbat film.
  • ukala bir şekilde "yaw sonu belli işte" dediğim ama hayatımda en ters köşe olduğum film.

evlilik mi yoksa sonsuz macera mı? insanın sürekli aşkı araması gerektiği bu yüzden de evlenemeyeceğini söyleyen oscar wilde'ın bu görüşünü merkeze almış, ilginç bitmiş.
  • (bkz: kami trio)
hesabın var mı? giriş yap