• 45. ve 90. dakikada içimden bir hikmet karaman çıkıyor bu oyunda.
  • anasını bacısını, gelmişini geçmişini sikmek istediğim oyun ama sikemiyorum çünkü doğru örnek olmam lazım.
    yahu koskoca mesut özil, kendi etrafındaki dönüşünü yetişkin bir hakan balta süresinde tamamlıyor aq böyle bir şey olabilir mi haşmetcim?
    fifa 13'te yüzlerce maç kaybettim, çoğunda üzülmedim bile ama bu 14'te sikik sikik adamlardan böyle sikik sikik şeyler yüzünden gol yedikçe cd'yi kırasım geliyor. onu da kıramıyorsun çünkü 200 lira girdi göte bir kere. he eğer bir yama çıkmazsa da cd'yi götüme sokar, gta'da adam öldürüp deşarj olurum ahanda buraya yazıyorum.
  • gol sevinci noktasında büyük sıkıntılar yaşadığım oyun. biraz gerizekalı olduğum için hangi kombinasyonla hangi sevincin yapılacağını karıştırıp rastgele tuşlara basıyorum her seferinde. ortaya çok vahim görüntüler çıkıyor sonra. elin ecnebi evlatlarını kaç kere secdeye yatırdım yanlışlıkla sayamadım. ama asıl en son messi'ye pitbull sevinci yaptırdığımda kahroldum. gözümün önünden gitmiyor o manzara, çok fenaydı. allah affetsin.
  • world class ve legendary modda bilgisayarın hayvani defans yaptığı oyun. yok abi mümkün değil gol atamıyorsun. özellikle legendary'de 3 pas yapılmıyor. bunun yanında bilgisayara karşı savunma yapmak da acayip zor. lan 2 gündür deli gibi oynuyorum, sinirden kendimi jiletleyesim var amk ağlayacağım ya. zaten zar zor gol atıyorum üstüne afedersiniz yarak gibi gol yiyorum hemen. ne taktikler denedim fayda etmedi. la bilgisayar da kezban gibi, ben istediğim zaman gol yerim, istediğim zaman gol atarım havasında daşşak geçiyor benle. televizyonu aşağı indirtecek pezevenk.

bir de online oynarken attığı golleri izleten rakibe de bir şey diyeceğim. harbi orosbu çocuğusun lan. bir de bunların ofsaytları, faulleri tekrar izleten versiyonları var ki siker misin sabaha mı bırakırsın?

iki gündür sinir hastası oldum. bir saldırganlık eğilimi geldi. bağırarak küfür ediyorum falan. galiba yakında oynamayı bırakacağım. hiç iyi gelmedi bu oyun bana.
  • kendisi hakkindaki tek dilegim türk liginin tekrar oyuna katilmasi. özledim fifa 2000'de gittigim karli erzurumspor deplasmani gibi seyleri.

oynanabilirlik biraz arttirilir, madden nfl 13'teki infinity engine gelir ve su lanet scriptler azaltilir veya kaldirilirsa cok daha güzel bir oyun oynayabiliriz. grafik olarak ise pek bir gelisim beklemiyorum, topu topu 8 bit var zaten, grafikler daha ne kadar gelistirilebilir ki?
  • şu oyunda her şeyi düşünmüşler de bir top toplayıcı koymayı akıl edememişler lan. top taca çıkıyor tacı kullanacak oyuncu topu yakalamak için metrelerce koşuyor. karşı takımın oyuncusu ibneliğine taç kullandırmamak için topa düdükten sonra vurup topu reklam panolarına gönderiyor. hakem de bir sarı kart vermiyor ya. hayır ne kadar gerçekçi olmuş falan diyorum çoğu zaman ama şöyle basit şeyleri de yapmadıkları zaman deli oluyorum.
  • bazen insanı hasta eden oyun. dakika 89 , karşı takım korner kullanıyor , 1-0 öndeyim , maçı kazanırsam bir üst lige çıkacağım . korner kullanılıyor , rakip tıngır mıngır bir kafa atışı yapıyor top kale direğinde savunma yapan naninin tam üstüne doğru yavaşça gidiyor. http://i.imgur.com/mi53wpb.jpg linkteki screenshotta görüldüğü gibi nani kardeşimiz de güzelcene kafaya çıkmış di mi ? nah çıkmış , top naninin kafasının içinden geçip gol oluyor.
    ananı sikeyim ea , babanı düdükleyeyim ea ve daha bir çok güzel söz. ebenin amı , it's in the game.
  • muslera ile çalım atmaya kalkarsanız doğal olarak 7 galibiyet, 50 yenilgi alabileceğiniz bir oyun.
  • koşmamanız gereken oyun. bunu idrak ettikten sonra bazı şeyler daha iyi oturuyor. ne defansta ne hücumda gereksiz yere koşmanız dengenizi ve pozisyonunuzu dolayısıyla da topu kaybetmenize sebep oluyor, dönüşler için de geçerli bu. daha yavaş daha sakin daha kontrollü oynamanız lazım. bu hızlı oynamayın demek değil. hızlı oyun seri top yaparak oynanır koşarak değil.

psn:arelotto
    pc origin:arelot
  • ben bu oyunda:

- savunma yapamıyorum.
    - şans eseri arada bir gol atıyorum ancak nasıl attığımdan emin değilim.
    - çalım atamıyorum.
    - doğru dürüst top da süremiyorum.
    - pasların bir kısmı fizan'a gidiyor.
    - henüz kornerden ya da bir başka duran toptan gol atmayı başaramadım...
    - semi pro'da barcelona ile adını telaffuz edemediğim bir arap takımını zar zor 2-0 yeniyorum.

tamam bu tür oyunlarda hiç çok iyi olmadım, fps ya da mmo türevleriyle daha iyi anlaşıyorum ama vallahi billahi bu kadar beceriksiz bir adam değilim ben. yani evet gerçeğe yakın yapmışsınız eyvallah da; oyunun esprisi sanal ortamda yapılan hareketlerin gerçek hayattakilere göre daha kolay olması (lara croft'un taklaları, quake deki hoplama zıplamalar vs). ulan ben bu halimle oyundakinden daha iyi top oynuyorum, ortalarım yerini buluyor, iyi kötü çalım da atabiliyorum. zar zor temin ettiğim iki güzel monitörüm var, bir tanesini dualshock 3 ile çiftleştiriyordum bugün o hırsla.

tanım: ben çok beceriksizim.
hesabın var mı? giriş yap