• sensible soccerda ferencvarosla macar ligi alinir, ardindan gelen paralarla her sene saglam bi oyuncu transfer edilir* sonra sampiyonlar ligi muzeye goturulurdu, ta ki annenin "oolum naapiyosun o makinanin basinda bu sicakta" demesine kadar. ben o buzlu uludag gazozumu, amiga 500umu ve cocuklugumu istiyorum ulan
  • teknik direktörlüğünü sergey rebrov un yaptığı macaristan takımı. bu sene başında adı fenerbahçe ile anılan, ama yerine erol bulut'un geldiği sergey rebrov.
  • zamanında sensible soccer daki en güçlü takımdı bunlar.
    kimse adını sanını bilmez sadece en kuvvetli olduğu için seçerdi millet. sonradan merak uyandırdı da bir macar takımı olduğunu çok eski tarihlerde büyük zaferlere imza aattığını öğrendik.
  • ne juve ne barca herhangi bir takima 9 atamaz. maclar seyircisiz + grup maci al 3 puani gec. bjk’nin rekorunu bayern munih veya formda bir ingiliz takimina karsi full kapasite deplasmana cikan köy takimi kirabilir ilerde.
  • şampiyonlar ligi vizesi almış takım.

graz, celtic, dinamo zagreb ve molde takımlarını elediler.

türk takımları kendinden utanmalı, hatta teoride istanbul takımlarının kapısına kilit kurulup istanbul sk kurulmalı. varlar da ne iş başarıyorlar? türkiye gibi bir ülkenin en büyük futbol başarısı uefa kupasını 1 kere kazanmak.

ön elemeden takım gönderemiyoruz yıllardır cl'ye. yeni sistem geldiğinden beri ön elemeden cl'ye giden türk takım sayısı: 0.

12 takımlı macaristan liginin temsilicisi.
  • gerizekalıların başarısını küçümsediği macar takımı. dandik takımlarla oynadı dediklerinin tamamı türk takımlarını küskülüyor yıllardır. alın size bazı dandik takım skorları;

https://www.mackolik.com/…eatw108smz972zro7znr1kb56

https://www.mackolik.com/…1xbvtd63faw61wps2qpo7gnah

şampiyonunu beğenmediğin isveç liginin sürekli sıradan takımı. eleseydin ya.

https://www.galatasaray.org/…-2-0-galatasaray/36035

bu senenin en iyi takımı dediğimiz galatasaray yarın rangers deplasmanına gidiyor. madem iskoç şampiyonunu elemek o kadar kolay ikincisini yenip gelsin bakalım.
  • 3 tur geçip, geride bıraktığımız gecede 3-3'ün rövanşında molde'ye karşı kalesini gole kapayarak şampiyonlar ligi'nde gruplara kalan takım.

bu sezon elemelerin en başından beri ilgiyle takip ettiğim bir takım yüksek ihtimal vermesem de gruplara kalabildi.

kura şansları yanlarında olur umarım. 4 tur geçip gruplara kaldı adamlar, vay be.
  • macaristan'ın güçlü takımı. 1940ların sonunda ortalığının tozunu atarken, bir de baktık bir akşam honved kurulmuş, ferencvaros'un içi boşaltılmış. sonrasında camia toparlandıysa da, canavar takımın ordu takımına dönüştürülmesi unutulmadı...
  • 4 turun 3'ünü unseeded( seribaşı olmadan) olarak geçtiler. ayrıca seribaşı oldukları ilk turda da isveç şampiyonu djurgarden'i elediklerini unutmamak lazım. yine de ilk üç turda maçlar iki maçlı eleminasyon usülü olsa elenmiş olma ihtimallerin olduğunu düşünüyorum.
  • tüszer maçı sonrasında, soyunma odasını ziyaret eden iki taraftarının, forvet oyuncusu edouard ndjodo'ya neden kötü oynadığını sormalarının ardından kamerunlu futbolcunun cevaben bir taraftarı yumrukladığı takım. ki daha önceki icraatlardan anlayacağımız gibi kendileri takım olarak kenetlenmişler ve kaos ortmamını bozmamak adına ant içmişlerdir. de neden oyuncuyu kovuyorsunuz, ben orayı anlayamadım. gül gibi geçinyorlar işte.
hesabın var mı? giriş yap