• lori loughlin'le birlikte, universite kabul skandalina adi karisan bir diger amerikali, maalesef cok sevdigim aktrist. ana iste o da ana! aslkdjlaksjdlksajd

kizinin sat skorunu, 400 puan, evet 400 puan yukseltmek icin 15bin dolar odemis. para miktari cok iyi, biz bile odermisiz de, o cocuktan bi bok... neyse kinamiycam :)

uzucu :/ asil komik olan ise; desperate housewive'da da bir bolumde, esiyle universite kabul komitesine rusvet verdigi bir bolum olmasiymis asdlaksjd
    hatirlamiyom ben uzun sene oldu tabii izleyeli asljdlkasdj
  • abd'de fbi'ın 1 yıllık araştırması sonucu ortaya çkan "college fraud" olayına karıştığı belirlenen oyuncu. kızının sats sınavında hile yapması için 15 bin dolar harcadığı söyleniyor. olaya karışan diğer ünlü lori laughlin ise kızının usc'ya girmesi için yarım milyon dolar ödemiş. 2011 yılında başlayan bu "college fraud" olayında toplamda 25 milyon dolarlık entrika çevrilmiş.
  • college admission scam davası kapsamında 14 gün (yazıyla ondört) hapis cezası verilen oyuncu.
    zengin, beyaz ve ünlü olmanın dayanılmaz hafifliği.
  • bir küçücük bakışının içinde 7 cümle barıdırabilen kadın.
  • ilk önemli çıkışını 1998'de sports night adlı sitcom ile yapmış, canlandırdığı işkolik spor programı yapımcısı dana rolüyle altın küre'ye aday gösterilmiş aktris. magnolia'da da görünmüşlüğü de var. desperate housewives'da çocuklu birçok annenin gönlünü çeliyor şu aralar. repliklerini aktarışı, komedi zamanlaması, vurguları son derece nevi şahsına münhasır- ki en azından bu bakımdan diane keaton ile benzer bir yerde görüyorum kendisini. bir de had safhada şeker ve gülümsemesi içi ısıtıyor. doğru mudur değil midir bilinmez ama işte o 'ben iyi bir insanım' ışığını verenlerden.
  • desperate housewives ın en güzeli olmamasına rağmen, bu 4 kadın arasında davetlerde, ödül törenlerinde en vücuduna uygun ve genellikle oldukça hoş giyinenidir.
  • sunun surasinda izledigim bolum sayisi bir elini parmaklarini gecmeyen despırıt haauzvayfzss dizisinin en sevdigim karakteridir, o odul kazanmis madem ben de kendime pay cikariyim bu durumdan hemencecik.
  • desperate housewives'daki rol arkadaşları teri hatcher ve marcia cross'un favori gösterildiği komedi dalındaki en iyi kadın oyuncu ödülünü sürpriz bir şekilde kazandı 57. emmy ödülleri'nde. transamerica'daki oyunculuğuyla oscar'a aday gösterilmesinin de muhtemel olduğu konuşuluyor. bu, onun yılı olabilir. olsun.
  • 14 gün hapis cezası almış üniversite girişinde rüşvet vererek kızının sat skorunu yükselttiği için.

https://www.cbsnews.com/…l-live-updates-2019-09-13/
  • çok üzüldüm. desperate housewives ile gönlümü fethetmişti.
hesabın var mı? giriş yap