• default pro evolution soccer oyuncusu tipine sahip futbolcu. saçı, tipi, çenesi, yanakları falan tepeden tırnağa default adam. markasız simsiyah ayakkabı giyse tam olacak.
  • bu kardeşin bu sene juventus’ta 14 gol 10 asist ile 24 gole katkısı ve ronaldo’ya fırça atmışlığı var. juventus nefretime rağmen bu arkadaş için maçlarını kaçırmadım bu yıl. yuruyedur hırs küpü.
  • topçu gibi topçudur. korkusuzca rakiplerinin üzerine gitmesi, kafasına koyduğunu yapmasını izlemek çok keyifli. tam real madrid kanadı olacak oyuncu.
  • hırsını falan geç de, mükemmel şutları var adamın. tipi de 50'li, 60'lı yılların futbolcularına benziyor.
  • ben bu adamın savaşmadığı maç görmedim. herif her maç diri, her maç savaşçı sonuna kadar pes etmiyor.

hadi oğlum yap şovunu.
  • he ya koskoca juventus şampiyonlar liginde mutlak kazanması gereken yoksa eleneceği maçta bunu babası oynatın yia dediği için oynatıyor. bu da allahın hikmeti gol atıyor.
    sonra italya milli takımı avrupa şampiyonası yarı finaline kadar babası , benim oğlan naptı la oynatıng haa dediği için oynatıyor.

allahım sen akıl fikir ver insanlara. her ülkeyi bizimki gibi sanıyorlar.
  • yer altı dünyasında inzaghi olarak bilinen, aykut kocaman'ın hakkında "benim takımımda olsa da kadro dışı bıraksam" diye iç geçirdiğini düşündüğüm dikine futbolcu.
  • yemin billah olsun nazar ettiniz hayın insanlar.
  • bu adamdaki kazanma hırsı bizim takımın tamamından fazla.

edit: sözlükçe nazar değdirdik elemana*
  • acayip güçlü giden bir adam. bam gün gidiyor hem yıkılmıyor hem de seri. aslanım benim bu maçı da çöz be
hesabın var mı? giriş yap