11763 entry daha
  • troll tayfanin bir kere izlemeden vatan haini sandığı yazar. halbuki onlara fatih altaylı yi hedef gösterenler tehlikelidir.
  • dün kenan doğulu'yla olan röportajını izledim geçen sene ekim ayındaki.
  • aga ben lise sonda bi talihsizlik yaşayıp lys'de bütün integral sorularını boş bıraktım, üniversite 1. sınıfta 3 katmanlı integralleri çerez niyetine çözüyordum. çok da şe etmemek lazım. üni'de rahatça öğrenilebiliyor.
  • https://www.instagram.com/…s/?igsh=bwpjbmi2ymh4m2jm

aman ne veryansın etmiş ne veryansın etmiş. bir milleti inim inim inletmek istiyorsan eğitiminden intergali çıkaracakmışsın.

vay be?

andımız kaldırıldığında, lise müfredatından dîvan şiiri kaldırıldığında da bu şekilde veryansın etti mi acaba kendisi??

ne integral sevgisiymiş... integrali lisede öğrenememişse üniversitede öğrenir. ya da birilerinin yapmaya çalıştığı gibi sınavda çıkacak soruları dershaneye gitmeyen çocuklar öğrenemez, integrali de dershanede öğrettirirler mesela.

şu internet ve bilgi çağında interneti liseye gitmeden öğrenememek diye bir şey de tanımam. ama yukarıda yazdığım şeyleri ve daha nicesini bırakalım bu kadar canhıraş bir üslupla reddetmeyi, acaba en ufak bir tepki gösterdi mi?

hayır.

sözlerini yeniden dinlesin düşünsün. ne konuştuğunun farkında değil.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap