• russ meyer imzalı ekstrem saçma (kült mü oldu şimdi?) film.
    adı güzel sadece.
  • kült filmlerin kült yönetmeni russ meyer’in belki de en sevilen istismar sineması filmi faster pussycat! kıll! kıll! çıplaklık olmadan da erotik gerilim filmi çekilebileceğini gösteriyor.

filmde en çok rol çalan oyuncu ise tura satana'nın memeleri

http://www.otekisinema.com/…ussycat-kill-kill-1965/
  • ucuz butceli ama samimi b film'leri, devasa butcelerle tekrardan beyaz perdeye tasiyan tarantino tarafindan yeniden cekilecegi soylenen russ meyer filmi.
    efsane koca meme tura satana'nin canlandirdigi varla karakterini , gunumuz koca memelerinden tera patrick canladiracakmis.
  • (bkz: death proof)
  • içinde her şeyden biraz olan harika bir russ meyer filmi. baştan söyleyeyim, kocaman memeler elbette var ama çıplaklık yok.

--- spoiler ---

meyer'den nasıl olmasını bekliyorsanız tam olarak öyle bir film faster, pussycat! kill! kill! ancak düşündüğünüz kadar çıplak değil, hatta çıplaklıkla alakası bile yok. biliyorum, büyük hayal kırıklığı. kendi ayakları üstünde duran, istediği gibi davranan, istediğiyle aşk yaşayan, şiddet düşkünü kadınları anlatıyor meyer. tam anlamıyla feminist bir film. bond, hammer gibi karakterlerin cinsiyet ve hukuk karşısında durdukları nokta olarak tam zıttı kahramanlarımız var. meyer, lezbiyen teması da olmazsa eksik olur diye düşünmüş olacak ki onu da eklemiş. zaten varla gibi geçinmesi zor bir karakterle takılmak için aşık olmaktan daha azı yetersiz kalır.

--- spoiler ---

düşük bütçeli harika bir b film, gerçek anlamıyla bir kült. 50. yılında yeniden hatırlamak için, buyurun
  • tecavüz, lezbiyenlik ve sadizm unsurlarını içeren, deri, bot ve spor arabalarla donatılmış, biraz sade, oldukça seksi ve çok şiddetli cinayet-kaçırma-hırsızlık içeren russ meyer filmi.
  • birçok insanın dünyanın en iyi kült filmi olarak gösterdiği ama benim sıkılarak izlediğim film. ayrıca pussycatlerin soyunmamasına da şaşırdım + üzüldüm.
  • quentin tarantino'nun gençliğinde (erotik sinemada yer göstericilik yaptığı sıralarda sanırım heh) izleyip baya etkilendiği ve filmlerine yansıttığı filmdir, ben de bunu öğrendikten sonra izlemek istemiştim ama vaktim olmadı sonra da unuttum derken eski erkek arkadaşımla film izleyeceğimiz sırada onun bilgisayarında izlenecekler klasöründe bulmuştuk, sonra izlerken uyuyalım diye tutturdu bense gözümü bile kırpmadan izliyordum sen uyu diyince trip attıydı tarantinoyu benden daha çok seviyon diye, e yani amk (bkz: yine olsa yine izlerim)
  • tarantino ve haneke yeniden çekerlerse mest olurum vallahi. şımarıp cast'ı da söyleyesim var da, henüz emin olamadım, bilhassa linda' yı kimin oynayacağından. bir de film renkli olsaymış, ah ah ah...
  • (bkz: russ meyer) (bkz: tura satana)
hesabın var mı? giriş yap