• entlerin en yaşlısı, ayrıca gondor ve rohan arasındaki ormanın adı...
  • yarim ekmek boyutunda bir rifkiyi siz ne olup bittigini anlayamadan agziniza tiki$tirabilen ve akabinde islak yuzunuzu gulumsetebilen, her ne kadar bidi bidi konu$sa da icinde olup bitenlerin yarisini bile gostermeyen ki$i, gozluk katili*, "tamam abi, ben aldim ayaari" tadinda tribal cumleleriyle zaman zaman insani canindan bezdirebilen "ayar siempre" adli italyan yapimi filmin ba$rol oyuncularindan` biri:ayar receiving`. algidanin iki sene kadar sonra piyasaya surmeyi planladigi redbull aromali dondurmanin* isim babasi. "daha coook buyumesi lazim cook" dedirten ufaklik, dedirten ka$ yapmaya cali$irken goz cikarma enstitusu*
  • namı deger cagri.. ya$ından buyuk adam.. arka arkaya 1 hafta aynı sinemada fight club filmine gidip bi dane bele$ sinema hakkı kazanip onunlada fight club'a giden daral adam..
  • 12 yıl öncesinde hissetmiştim, sonrasında da yaşayarak gördüm ki fangorn ne demekse bu nickin sahibi de o anlamları barındırıyor.
  • gaza getirmeleri fos çıkmayan lokum adam.
  • fangorn, orta dünya'nın en geniş ve en yeşil ormanlarındandır. isengard'ın doğusu ve rohan çayırlarının kuzeyinde bulunur.
    fangorn ormanının en önemli özelliği içinde soyu çok az olan ve orta dünya'nın sadece iki bölgesinde bulunan entleri barındırmasıdır. bu ormanda entlerin lideri ağaçsakal da yaşamaktadır.
    ayrıca orman çıkmaz bir sokak gibidir. tamamiyle karmaşıktır. entlerin dışında yolunu bilen kişilerin sayısı çok azdır. bu nedenle bu ormanda çok fazla kişi kaybolmuştur. eskiden çok daha büyük olan orman, orklar tarafından büyük oranda kesilmiştir. ancak küçük bir bölgesi kalmıştır. ancak yine de dünyanın en geniş ormanlarındandır. bu nedenle "entlerin büyük yürüyüşü" adı verilen olay gerçekleşmiştir. isengard tehdidi de bu sayede son bulmuştur.

kaynak
  • bir düzine bizans askerinin üzerine tek başına atlayan battal gazi misali, çeviri işlerine girmiş olan koca yürekli yazar.

hadi hayırlısı damat bey.
  • çok güzel şarkılar yapan rus folk metal grubu.

trolls strong beer

taverna trollya nora
  • mini zirve insanı
    beni bulmak için istiklal caddesi'nde koşturup durmuş insan ..(sadece dursa ben o nu bulurdum:)) .gizli bahce'nin camel* zedelerinden ... ailesinin hacdan getirdiği fotoğraf makinesiyle süper fotolar çektiğimiz (eifel kulesini tavaf ederken almışlar) sakalları yakılacak şirin kişilik ...
  • benim igrenc kankam. ayni klozete arka arkaya sicip acaba tikiyabilicezmi diye deneme yaptigimiz, harbiden tikadigimiz ve sonunda sufer diyalog kurdugum insan.

fangorn: olm ben biliyorum lavac nasi kullanilir gel bak kaynat suyu icine dok sona lavaci
    taz: ee burda bole yazmiyo ?
    fangorn: nediyo ?
    taz: bunu boka (tikanan yere) dokun sona kaynar su dokun diyo
    fangorn: sktir et o boktan bi paket sadece
    taz: peki dokuyorum
    fangorn: dok usta
    doker dokmez su acaip kopurur garip bi ses ve koku yayilir taz korkar paketi havaya atar lavac taneleri ikisininde terli vucuduna yapi$ir.
    taz: anani avradini skiim cari senin yaniyorum ulan asit heryerimde
    fangorn: eheahueheheheh bi$i olmaz lan e$$ek gibi adamsin
    taz: seninde ustune gelseydi bende gorurdum yaniyorum pic gulmesene annesi kotu kadin..
    fangorn: hahhahaha ha ha? ha ? aaaa yaniyom olm cekil du$a ben gircem cekil..
hesabın var mı? giriş yap