• elfman adında harika bir karaktere sahip animedir. kendisinin natsu'nun yol tutması hakkında söylediği söz çok komiktir.

--- spoiler ---

if you're a man, then you should make the car sick!

--- spoiler ---
  • hasta bir mangakası vardır. bunu kesinlikle iyi anlamda söylüyorum. diğer mangalar durmadan ara verirken ben bu manganın japon bayramları dışında ara verdiğini görmedim. bu yetmezmiş gibi adam bu hafta 3 bölüm birden çizmiş. inanılmaz birşey ya savaş sahnesi çiziyorum diye mangayı 13 sayfaya düşüren, 4 hafta gibi hayvan bir ara veren eiichiro oda'yı, bir sayfanın yarısını komple bir adamın parmağıyla kaplayan tite kubo'yu, diğer çoğu manga 19 sayfa çıkarken narutoyu 17 sayfa çıkarmakta ısrar eden masashi kishimato'yu düşünüyorumda bu adam hakkaten normal değil hasta bu adam. süpersin hiro mashima.
  • --- manga 353 - spoiler ---

god slayer ve dragon slayer derken bir de hikayeye şimdi devil slayer'lar dahil oldu. bakalım ileride ne göreceğiz. angel slayer, animal slayer ve recep tayyip erdoğan slayer felan güzel olur bak.

--- manga 353 - spoiler ---
  • jellalu'dan bıktırtan seridir. yeter arkadaş ya, her bokun altından bi jellalu çıkıyo amına koyim.
  • (bkz: nice parfum)
  • ona *, buna * , şuna * benzemeyen anime serisi. özellikle eskiden ultima online oynamış kendi guildleriyle her türlü belayı yaşamış insanları daha bir kendisine çekiyor, en azından beni çekti lan. öyle burda yazmakla anlatılmaz, herkes izlesin görsün. serinin tek kötü yonu şimdiye kadar 42 bölüm yayınlanmış olması tadı damağınızda kalıyor daha çok olsun istiyorsunuz.
  • erza scarleti hayatımın kadını yapmış anime.

şöyle bi ters baksa sinsem, arada ağzımın ortasına 2 tane yapıştırsa... yollarını gözlüyorum erza, bırak şu jelali gel kollarıma.
  • --- manga 254 spoiler ---

254.bolumde guild`in icler acisi halini gormek gercekten uzucu. ada da kaybolanlarin disinda bir tek adam yokmus fairy tail`de.

--- manga 254 spoiler ---
  • iyice ask-ı memnu'ya döndü demiştim fakat anliyorum ki brezilya dizisiyle ibo show arasında gidip geliyor şu an. mutsuzum :(

--- spoiler ---

bakalım lucy'nin annesini pezevenklerin elinden kim kurtardı. merakla bekliyoruz.

--- spoiler ---
  • gelecek hafta mangası 48 sayfalık bir bölüm ile son bulacaktır. mashima sensei 11 yıllık yolculuğunu tamamlayacak.
hesabın var mı? giriş yap