• şu sıralar bolca görülebilen anne türü.

soran mı oldu lan? böyle tiplerin anne olduğunu gördükçe o çocukcağızlara acıyorum.

"çocuğumun gazı var uyuyamıyoruz:(((("
  • yeni anne olmus annedir. benimki 37 senedir bana aliskin oldugundan midir nedir, birak bir seyimi koymayi, arkadasligi zor kabul etti.
  • gördüğümü aynen aktarıyorum

güzel kızımın yaptığı kek harika olmuş ellerine sağlık canım kızımmmmmmm — çok iyi hissediyor.
  • annedir. abartmayın lan 50 yaşını geçmiş anneme facebook'u öğretsem ilk iş benim ve eşimin bir de kardeşimin fotoğraflarını koymak olur ki kendisi gayet sosyal bir kadındır.
  • çok da güzel yapıyor.

sevin çocuklarınızı, onlara odaklanın. belki yeni gelen nesil o zaman kendinden bu kadar nefret eden, bu kadar başkasının hayatını izlemeye meraklı insanlardan oluşmaz.
  • baskalarindan takdir ve ilgi gormek isteyen insan davranisidir ve gayet dogaldir. malum baskalari gormez ve takdir etmez ise yapilan hangi eylemin anlami vardir ? hangi tatil, araba ve hatta cocuk anlamlidir baskalari goremedikce?
  • çocuğunun ağladığı fotoğrafı koyup, açıklamasına 'annee yemeğim nerdee' deyip sözde çocuğunun düşüncülerini aktaran annedir.
  • (bkz: görmemişin oğlu olmuş tutmuş çükünü koparmış)
    hesabımı kapattığımdan beri görmediğim tiptir. milletin vıcık vıcıklığından gına gelmişti. facebook'a bakarsan herkes çok mutlu, harika bir ailesi var, muhteşem çocukları... ne mal olduklarını bilmesek bari...
  • eğer 5-10 fotodan ve yazıdan oluşan bir şeyler koyuyorsa normaldir ama çocuğunun doğumundan bugüne kadarki her gününü/anını 21508239056 albüm ve 205489120358 foto/yazı ile paylaşıyorsa kusura bakmayın ağır kezbandır. abi çocuğun doğumuna kadar sadece 8 tane ultrason fotoları albümü ve çocuğa/kocaya aşk dolu yazılar var.

annelik kezbanlığı alamıyor maalesef, hele ki yeni nesil anne(!)lerde.

evet evde kaldım bok atıyorum.
  • annedir.
    kızmayın yahu, seviyor işte ve paylaşmak istiyor. eskiden olsa komşularına çay börek eşliğinde anlatırdı. apartman kültürü ve günümüz teknolojisi sayesinde facebook, twitter gibi mecraları kullanıyor, çünkü herkes orada. empati yap arkadaşım.
    ayrıca zararını görüyorsan-ki yok, bakma, görmezlikten gel. o'na gelene kadar neleri pas geçiyorsun şu hayatta.
hesabın var mı? giriş yap