• klavyemde altına bişey sıkışan har. basmıyo amk. girdiğim entryleri sürekli düzenlemem gerekiyo sayesinde. illa çekiçle vuracan üstüne.
  • gürcücede olmayan harfmiş efendim. bunu 40 yaşından sonra öğrenmek de bi garip olmuştu.
    zira çocukluğumda hep merak ederdim babam niye faruk abi'ye paruk, fasulyeye pasulye diyor diye.
  • istanbul lisesi'nin düzenlediği geleneksel liseler arası kısa film yarışmasının 2007 yılı birincisi film. yönetmeni izmir suphi koyuncuoglu lisesi'nden tufan çağkan sökmen.
    inceden bir öss eleştirisi. öss sırasında hayallere dalan, kâbuslar gören bir genç, soru kitapçığındaki beş seçeneğin altına altıncı bir seçeneği ekler ve onu işaretler, bir ihtimal daha var dercesine... o seçenek f'dir.
  • periskop...
  • turk alfabesinin 7. ingiliz alfabesinin 6. harfi.. kisaltmalarda file, film, fakir, fukara gibi kelimeler icin kullanilir..
  • 6. sayısında öyle bir rivaldo anlatmışlar ki, otobüste gözyaşlarımı tutamıyordum.

hayat yuvarlaktır mottosunun hastasıyım.
  • bir oturuşta soluksuz okunan, akıcı usluba sahip yazarların kaleme aldığı enfes yazılar ile dolu, takip edilesi futbol ve futbolcu dergisi.
  • reddit 'te saygı gösterme amacıyla kullanılan harf.

call of duty oynarken senaryonun bir bölümünde beliren "press f to pay respects" olayından yola çıkarak reddit platformunda kültleşmiştir.
  • adımın ortasında ibret vesikası gibi yer alan, aksi gibi de bir türlü düzgün yazamağım, en nefret ettiğim harftir.
  • gitar çalmaya yeni başlayan herkesin öğrendiği ilk bareli akordur. tabi bare basmanın ilk başta verdiği zorluk bi' demotive eder çünkü parmaklarınızın tüm notaları tam çalabilmesi biraz zaman alır.
hesabın var mı? giriş yap