• yurtdışından türkiyeye bağlanmak için kullandığım vpn. türkiye'de serverı olan az sayıda vpn den biri olduğu için ciddi hayat kurtarıyor
  • hesap iptal etmenin imkansız olduğu orospu çocukları
  • artık çalışmayan bir başka vpn servisi.

hayır, engelle engelle nereye kadar?

en basit bir wikipedia maddesini bile okuyamamak, sırf bu yüzden vpn'li opera kullanmak zorunda kalmak gerçekten çok can sıkıcı olmaya başladı artık. ben habire browser değiştirmek istemiyorum kardeşim.

bıktık usandık artık bu yasakçı siyasetinizden; tez günde yok olmanız ve ülkenin başından da defolup gitmeniz dileklerimle. zaten bu gibi tutumlarınız size hızla kaybettiriyor.

tam bir püsküllü belasınız; zihniyetiniz batsın!
  • nordvpn'i denedikten sonra kullanmaya başladığım vpn. nordvpn windows uygulamasıni nedense bir türlü çalıştıramadım ama expressvpn uygulamasında baglan dedim ve hemen bağlandı. nordvpn'in firefox ve chrome eklentileri ise sıkıntısız çalışıyor. nordvpn mobilde(android telefon) hız açısından tatmin etmedi. kısa bir deneyimden sonra diyebilirim ki expressvpn basit ve oldukça stabil çalışıyor ama nordvpn fiyat açısından uzun süreli aboneliklerde çok daha avantajlı,ikisi arasında kaldıysanız ve fiyat çok önemli değilse sizin için expressvpn'i tercih edin derim, bir ay bedava üyelik kazanmak ve kazandırmak için buyrun
  • 100 dolar karşılığında 15 ay üyelik aldım hiç beni pişman etmedi temmuzda doluyor eğer sıkıntılar devam eder de erişim sorunu yaşarsak yine almayı düşünüyorum.

beş cihaza kadar izin veriyor aslında beş kişiyle ortak alınabilir ben cep telefonda ve bilgisayarda kullanıyorum en taşaklı güvenlik ağlarında bile sorunsuz çalışıyor
    güvenliği delip istediğiniz yere girebiliyorsunuz
  • birçok ücretli vpn servisi kullanmış birisi olarak benim zannımca en iyisidir. kayıt tutmama politikası konusunda şu ana kadar bir falsosu çıkmamıştır. bu bir vpn için gerçekten önemli. hız konusunda tatminkar hızlar veriyor. sansürü aşma noktasında başarılı buldum. tüm bunlardan ziyade benim için en önemli durum cihazımda vpn kurulu olduğunu unutmam gerekiyor. bunu başarıyor ise benim için baya artı bir durum oluyor. express vpn bunu iyi başarıyor. tek tuş basıyorsunuz ve 1-2 saniye içerisinde bağlısınız. ayrıca kopma durumu ile çok fazla karşılaşmadım. uzun süre (bkz: surfshark) kullanmış birisi olarak son zamanlarda bu durumu onun ile çok yaşamaya başlamıştım. bunda öyle bir durum yok. öte yandan benim refransım ile kaydolun diyen arkadaşları dikkate almayınız. google play store girin ve yıllığını 1019 tl'ye şu an için alabiliyorsunuz. arkadaşların kendi referansı ile sizi site üzerinden aldırması teşviki şu an için size 99 dolara geliyor. mevcut kur ile onu çarpın ve sonrasında 1019 tl ile karşılaştırın. sonra 1 ay hediyeyi almak yine mantıklı geliyor ise tercih sizin. play store ile alınan lisansla yine tüm cihazlarda ( pc, tv vs.) 8 cihaza kadar kullanabilirsiniz. genel olarak deneyimlerim bu şekilde.
  • bir suru ne idugu belirsiz siteye mutemadiyen para karsiligi haber yaptiran ahlaksiz olusum. ornegin google'da “hbo max subscription outside of us” diye arattiriyorsun, ilk sayfada guya hbo max aboneligi hakkinda bilgi veren ancak ne hikmetse icerigi size vpn sokmak (satmak) olan bir takim sonuclar geliyor ve bunlardan onlarca var. istisnasiz tamami da express vpn'i refere ediyor.

china great firewall diyorsun yine ilk bu arkadaslar cikiyor, ustelik reklam gibi de degil, guya cin'de yasayan birilerinin agzindan en hizlisi, en guzeli expressvpn tadinda blog postlar seklinde. bunlardan da bayagi var.

isin trajik yani expressvpn cin'de calismiyor. birak vpn baglantisini, cogu zaman mobil uygulamasi dahi acilmiyor zira butun servis endpointleri bloklu. velhasil cok net bir organize ve nitelikli dolandiricilik durumu soz konusu.

sozun ozu, is ahlagi bu seviyelerde dolasan bir sirkete verilerinizi teslim etmeyin. gidin ucuza bir vps kiralayip kendi sunucunuzu kurun (hem openvpn hem de wireguard icin hazir kurulum scriptleri var, oyle asiri bir teknoloji bilgisi de gerektirmiyorlar) en azindan kafaniz rahat eder, bu tip koylu kurnazi olusumlara da paranizi kaptirmamis olursunuz.
  • 3 haftadır almaya çalıştığım ama bir türlü alışverişi gerçekleştiremediğim servis.
    şimdide kredi kartından çekim yapamıyor.

vazgeçtim artık. para harcamak için bu kadar çabalanmaz ki.
  • dsl üzerinde gayet akıcı çalışırken, mobil hatlar üzerinden bağlanıldığında hiçbir siteyi açmayan vpn servisi. çözümü olan varsa yeşillendirsin.

edit: çare manuel konfigürasyon.
  • yaklaşık 1 aydır kullandığım vpn servisi. daha çok yurtdışından türkiye'ye bağlanmak için aldım. bir de yaşadığım öğrenci yurdunun 300 megabit internete sahip olmasına rağmen hiçbir online oyuna erişim izni vermemesi beni sinir ediyordu. haftada bir boş bi vakit ayırıp oyun oynayayım diyordum ama canım yurdum izin vermiyordu. geçen ay canıma tak etti, hazır 30 gün iade edebilme hakkı da varken alayım dedim. hatta bir suserın refli linkiyle kaydolduğum için bir ay daha bedavaya almış odum. şu ana kadar fazlasıyla memnunum. oyunlarda pingim türkiye'de evimden oynarkenki pingimden daha düşük oluyor. torrent kullanımında da gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim. sonuç olarak vpn ihtiyacı olana tavsiye ederim. hem bana hem tıklayana 1 ay kullanım hediye eden refli linkimi bırakıyorum.
hesabın var mı? giriş yap