• eğlencelidir. uygulamayla ilgili naçizane bir çalışmam var.
  • ismini tersten okuyanlara satın alan kitlenin ruh hali hakkında önemli ipuçları veren product.
  • ne kadar değerli bir su olduğunu bilmeden sadece susuzluğumu gidermek için almıştım daha doğrusu yanımda eniştem vardı o da bir şeyler almıştı elimde suyu görünce ver onu da dedi. a-101'in kendi dandik markalarından dandik bir su sanmıştım meğer 50 ml'lik suyu almak için ihtiyaç kredisi falan çekmek gerekiyormuş. su hakkında küçük bir araştırma yaparak meğer bu evian'ı içenlerin godaman insanlar olduğunu öğrendim. yarım şişeden az kalmıştı bu bilgiyi öğrenip aydınlandığımda. artık bu suyu ömrüm boyunca saklayacağım. yalnız yaşamama rağmen bu suyu birinin içmesinden o kadar korkuyorum ki....
    holy water
  • allahın belası app.

millet çekip çekip koyuyor boncuk gözlü bebelerini, benimki maymun yavrusu. kesin bilgiyse doğurmayacağım çocuk mocuk.
  • iki gün önce a101 de karşılaştığım şişelenmiş su. yurt dışından su ithal ettiklerine inanamadığımdan bi 5 dakika kadar suyun nereden doldurulduğunu aradım şişenin üstünde. hani olur ya franchising ile türkiye de üretim yapmışlardır diye. meğersem fransa da dolum yapılmış. bizim eşşekler de ciddi ciddi su ithal etmişler.
  • pek cok kisi tarafindan bas taci edilmis su markasi.
    arabanin silecek suyu deposuna dokmem o igrenc suyu ben.
    populist misiniz nesiniz?
  • yurtdışında okurken içmeye mecbur kaldığım su
    (bkz: erikli)'nin (bkz: pınar)'ın yanından geçemez bu vatandaş
    insan su içip susar mı
    iki yabancı mankenin elinde görüp özenenleri kınıyorum
    en güzel su yurdumun suyu
    koruyalım kollayalım
  • tadı bir boka benzemeyen su..

ilk olarak 7-8 yıl önce tenis maçlarında görmüştüm.abiler ablalar set aralarında muzlarını yedikten sonra hemen evian sularını içerlerdi.nedir lan bu evian bizde erkek çocuğuyuz bi tadına bakalım mantalitesiyle amsterdam schiphol havaalanında aktarma uçağını beklerken bi alayım dedim.almaz olaydım.ha 500ml sine 1.55 avro vermeme mi yanayım, aynı boyuttaki coca cola'nın 1.50 avro olmasına mı yanayım yoksa yarısını içmeden bırakmış olmama mı yanayım karar veremedim.

sen evian olarak bunu çıkarıp bakın bu çok sağlıklı ve zenginler için aynı zamanda böbreğinize iyi gelir hem zengin hem böbrek sorunları yaşıyosanız bunu alın bi için bir boka benzetemdik tadını sorry ama şişesini en taşşaklı modacılara yaptırdık yani artık bi zahmet hak verin tarzı satış politikası güdebiliyosan bende burda tüketici olarak bunu içip sikimin keyfine eleştirimi yapabilmeliyim.satış politikasının dik alasıdır nadide firmanın bu yaptıkları.

sen ver bizim aslanlar gibi erikli suyunu paris hilton ve lindsay lohan tarzı hollywood maymunlarının eline, üç beş ünlü sporcuyla anlaş, şişe tasarımını yaptırt christian audigier'a, alttan da ver gazı basura iyi geliyomuş, seks sonrası birebirmiş böyle ferahlık getiriyomuş falan tarzı şehir efsanesiyle bak nerelere geliyo bizim erikli su.
  • dünkü sabah gazetesinin bir ekinde ünlülerin içtiği su diye tanıtılan içecek. hatta rahmi koç bu suyun olmadığı yerde su içmiyormuş, ağzında tükürüğünü biriktirip yutuyormuş.

hayır bir kere bende içtim bundan. üstündeki yazıyı çıkarıp dandik bir şişeye koysanız kuyu sanıp içmez millet. o kadar dandik bir tadı var.

bunların alayına fafori hasan abiyi yollamak lazım. bak o zaman nasıl içiyorlar terkos suyunu.
  • hic rahatsizlik duymadan "hayatimda ictigim en berbat su" olarak niteleyebilecegim, hatta yurdum sularina hakaret olmasin, cok berbat bir renksiz sivi
hesabın var mı? giriş yap