• a clockwork orange'daki haliyle malcolm mcdowell'ı epey bir andırıyor valla, özellikle american horror story'deki sapkın bakışlarından alex'e çağrışmamak imkansız. bunu düşünen yalnız ben olamam.
    sevimli şey.
    (bkz: tate langdon)
  • 34 yaşındaki amerikalı aktör.

istisnasız söylüyorum; american horror story'de ilk parladığı zamanlardan bu yana kesinlikle hak ettiği ödülü dün gece ilk emmy'sini kazanmak suretiyle nihayet almıştır. 24 yaşından beri tate langdon'dan kit walker'a, kai anderson'dan colin zabel'a senelerdir hem televizyonda hem de sinemada akıllarda kalıcı sayısız rol üstlenmiş bu genç adamın dün kazandığı en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülüyle artık o çok beklenen sıçramayı yapıp hollywood'da kesinlikle hak ettiği projelerde yer almaya başlayacağını düşünüyorum.

2022'de jeffrey dahmer'ı canlandıracağı netflix'teki mini belgeseli de heyecanla beklediğimi ekleyerek bu giriyi sonlandırayım.
  • ağladığında ayrı güldüğünde ayrı güzel bir çocuk. bildiğin güzel bir şey bu, american horror story'deki performansı takdire şayan.
  • jack white ve kurt cobain'in karışımı gibi taş gibi şeker gibi güzel bir şeydir kendisi. oyunculuğu da iyidir. yirim.
  • american horror story'de de aşırı begenirdim bu çocugu ancak az önce arkadaşımın bir videosunu gondermesinden sonra aşık oldugumu dusunmeye başladım.* bu nasıl birşey ya

daha fazla ergenleşmeden, "that awkward moment when you're jealous of a doll...." yorumuna deli gibi katıldıgımı söyleyip, evaaaan diye çıglıklar atarak kaçıyorum buradan. *
  • saç ve göz rengi arasındaki ton farkı, yani siyah göz, sarı saç, açık ten kombinasyonu kendisine son derece tekinsiz bir görüntü veren ve bu görüntü american horror story'deki tate langdon rolüne cuk oturan 87'li oyuncu.
    the hunger games'teki peeta rolünü josh hutcherson'a kaptırmıştır. american horror story'deki performansı bir ölçütse eğer, ki bence öyledir, daha çoook adını duyacağız kendisinin.
  • ağlarken kalbi parçalanıyormuş gibi hissetiğim aktör. öyle iyi oyunculuğu var ki sanki bedenen ve ruhen acı çekiyor onu gözyaşlarına vuruyor. böyle al karşına sabaha kadar dinle ara ara gözyaşlarını sil. ayrıca bildiğin erkek güzelidir ve bir çok kızdan daha güzeldir.
  • bu muhteşem yaratığın şımarık ve tiki(evet öyle) emma robertsa aşık olması hiç olacak iş değil, yüreğim parçalanıyor.*
    tanım: deli rol yapan, çok farklı güzel adam. çocuk diyemedim çünkü öyle göründüğü gibi küçük değilmiş. what a babe diyorum o kadar.
  • ölüp bittiğim tek oyuncu. emma robertsla çıkıyor olması ayrı bir acı benim için.
  • kimse soylememis ama farah zeynep abdullahin abd subesi gibi duruyor. o gulumseme, o dis yapisi. aman allahim!
hesabın var mı? giriş yap