• mutluluk veren ufak şey(di). çocuktum.

><((((º>
  • bu krakeri tam simetri ekseninden ısırırak iki eşit parçaya bölerek yemeye çalışmış 1 milyon kişi bulabilirim. feysbuk'a haber verin şahane grup kurdum.

duzeltme: davamin arkasindayim. 3 kisi katildi gruba. kaldi 999997. gelismelerle tekrar birlikte olacagiz.

düzeltme-2: yiyemiyeceğim şeyin* altına girmeseydim keşke. beyler:(
  • okuldan gelince her gün bakkala koşar 1 paket alırdım bundan. yanına da çoban ayran. nickeleodeon'da da clarissa başlardı. o zamanlarda benim için hayatta bundan daha mutlu bir an yoktu.
  • krakerlerin en güzelidir ama çok yağlıdır. yedikten sonra elleriniz vıcık vıcık yağ olur. ayrıca biz bunu ikiye bölüp yerdik kılçığını çıkarmak için***
  • eti pizza kraker bunu her türlü döverdi önceden. şimdi nasıl bilmiyorum. yarın bir kapıştırayım. bence kesin dayak yer yine. çünkü yeterince iyi değil.
  • çocukken önce kuyruktan minik minik parçalar şeklinde kıtlatarak:)hatta dikine ısırıp, ikiye ayırmak suretiyle, fileto çıkardığım,bildiğin yerken özel mesai verdiğim kraker,hey yarabbim çocuk olmak, bildiğin delilik hali:)
  • balik krakerlerin yuzunde bir gulumseme vardır, sırtlarında da kuyrukları kadar pulları bulunur.
  • önce kuyruğu sonra kafası yenirdi tarafımdan. kuyruğunu sevmeyenler için badem kraker yapılmıştı galiba.
  • uludağ gazozuyla çok güzel tüketilen eti'nin krakeri. şahsen ben önce ortadan ikiye kılçığını çıkarır gibi böler, iki parçayı yerim. ayrıca yediğim tek balık, balıklı şey.
  • balık krakerler biri sağa biri sola doğru gulumseyen balıklar olmak uzere iki sekilde dizayn edilmislerdir. bir paket içersinde genelde sağa doğru gülümseyenlerin yoğunlukta olduğunu da ben kendim ayrıca gözlemledim. ama dünya üzerindeki bütün balık kraker paketlerini bağlayacak bir sample'a sahip olduğumu elbette iddia etmiyorum. neticede bizimkisi yemeden evvel sağa ve sola doğru gülümseyenleri ayırıp sonra ayrı ayrı yemek psikopatlığının ürünü bir yan ilgi alanı sadece.
hesabın var mı? giriş yap