• ismini portekizde bulunan bir yarış pistinden alan bmw nin özellikle m gmbh ve m paket modellerine fena yakışan bir renk seçeneği.

http://www.google.com.tr/…agq_auoaa&biw=360&bih=567
  • görüldüğünde tekrar tekrar baktıran renk. adettendir: bmw'lere çok yakışır.
  • ayağa düştü. şu muhteşem renk bu yüzden çirkin geliyor artık gözüme. yok yok f30'umu özlemedim, hem estoril mavi ne iğrenç. yok tamam ağlamıyorum.

öğrtmnm cinnah ağlyr tualete gdeblr myz?
  • tam adını merak ettiğim bu başlık sayesinde öğrendiğim renktir.
  • bmw nin f30 3 serisiyle beraber üretmiş olduğu mavinin bir arabada yakışabilecek en harika tonudur kanımca. hele ki m paket 4 serisi arabalarda daha da manyak duruyor.
  • renk seçerken bir an düşündüm bunu. sonra satış görevlisi "..... bey estoril mavi almayın bence" dedi. şaşırdım, sebebini sordum. mırın kırın etti, net cevap vermedi. biraz üsteledim. müşteri hakkında kötü konuşmamak için yekten açık açık söylemedi, ama kullanıcı kitlesi yüzünden önermediğini anladım.

kullanıcı kitlesine bakarak tercih yapıp yapmamak kişiye kalmış, beni ilgilendirmez diyene de saygı duyarım. ama eline para geçen apaçi koşup estoril mavi 3 serisi alıyor, bu da bir gerçek. sonuçta ben almadım, içime sinmedi.
  • bir çok otomobil markasının benzetmeye çalıştığı bir renk. hiç biri bmw'deki gibi durmuyor ne yazık ki.

bmw'nin efsane rengi.
  • hiç güzel olmayan bir renk .. bmw de çok cart duruyor.. akdeniz mavisi bu renge yakın ve daha güzel..
  • mavinin çok güzel bir tonudur fakat,bir laguna seca blue değildir.
  • burnuma buram buram babet corabi ve elmali nargile kokusu getiren renktir.
hesabın var mı? giriş yap