• bu ne güzellik allahsız kadın? umarım sektörde tutunamaz da erotik filmlerde görürüz kendisini.

şaka şaka. başarılar.
  • "if you were born after 2000 and you’re complaining that you’re ugly you need to understand that god was tired after creating ester expósito"
  • ispanyolca eyşan demek.

(bkz: orospu eyşan)
  • elite dizisinde oynayan, gökten ispanyaya düşmüş bir melek.
  • her seyiyle h a r i k a bir kiz oldugunu dusunsem de icinde; yasmin erbil, bade iscil, elvin levinler gibi onun cok siradan bir auraya ve bi sure sonra insani belki de yoracak bi guzellige mi sahip acaba diye dusundurten bisey var beni.

kesinlikle hem citir hem seski ve kimbilir yakindan nasil ama nasil innnaaailmaz guzellikte bi kizdir. teninin vucut sekilinin dudaklarinin gozlerinin.. her hareketiyle muhtesem oldugunu adım gibi bilsem de yine de icimden bi ses, cok sık gorulebilecek ve o akilda tam karateristik yer etmeyen ama "guzel bi avrupali surati be! " diye tanimladigimiz hava var diyor. ya da insanı icine tam çekmeyen bi sey var ama iste onu bulamiyorum.

ben biraz ozellikli kizlari begenirim. ozel derken sekil harici bisey ya da akil zeka diye demiyorum. farkli takintilar iste, illaa biyonik mukemmelikte degil de imm nasil desem biraz dogal ve eskinin kadin tipi. ronesans tablolari diyim anla. dumduz yakisiklik ve guzellik beni iter. anlatmasi da zor ama cidden korkunc bi guzelligin icinde bir sıkinti bir siradanlik var, bu tam olarak ne bilemedim. aura derken yanlis yorumlanmasin, aurasi cok dogru seksilikte hem de yasindan fazlaca ama iste o benzettiklerimi dusununce...
    ne bu bilemiyorum.
    bu kadar yazmaya bile gerek yoktu, acccaaip guzel diyip onunu ilikleyip geciceksin.

edit... ust dudagi ile oynamistir. konusmasini dilini etkiliyor, dogal diyenlere gelsin.
  • dünyanın zaten en güzel kadınıyken bin çeşit estetikle güzelliğinin içinden geçmiştir. gene güzel ama eski havası yok. zaten güzelseniz oynamayın yüzünüzle ya.
  • yıllar önce bu başlığa şöyle bir şey yazmıştım; hani tarihte okuruz ya bazen bir kadın uğruna parçalanan imparatorluklar vardır. bir kadın, koca bir imparatorluğu parçalayacak kadar güzeldir. heh işte ester exposito eğer ki imparatorlukların olduğu dönemde yaşasaydı bir imparatorluğu parçalayarak tarihe geçebilirdi.

aradan yıllar geçti ve ben hala aynı fikirdeyim.
  • maria pedraza için elite izleyen bünyeleri salla maria'yı ester'e bak seviyesine getiren dişilik pardon kişilik.
  • eğer eski haline dönemiyorsa yapilacak en ucube şeylerden birini yaparak taptaze yüzünü kokona yuzune çevirmiştir. bence kariyeri başlamadan bitmiştir. yanilirsam bile bu yüzle daha fazla ilerleyemez bence.
  • salak, tek kelimeyle salak. çok doğal, çok güzel bir yüzü vardı şimdi saçma sapan estetiklerle plastik kadına dönmüş. bi insan kendine niye bu kötülüğü yapar?!?
hesabın var mı? giriş yap